جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

درباره جاوید پلاست

بثبثبث

مجموعه چاپ جاوید با بهره گیری از تجارب گذشته و دانش روز همواره در تلاش است بالاترین درصد رضایتمندی مشتریان عزیز را فراهم سازد.

مهمترین اصل در مجموعه چاپ جاوید پاسخگویی منحصربه‌فرد به هر مشتری با در نظر گرفتن نوع مصرف و تقاضای آن می باشد. از این رو پاسخگویی در سریع ترین زمان ممکن و انجام سفارشات با بهترین کیفیت اولویت این مجموعه میباشد. مجموعه جاوید توانسته است با در اختیار داشتن پرسنل مجرب و بهره گیری از ماشین آلات روز و مواد مصرفی با کیفیت بهترین ها را به همکاران و مشتریان عزیز ارائه نماید.

با توجه به اینکه ارائه محصولات به مشتریان در هر فروشگاه یا هر صنف دیگری نیاز به یک بسته بندی مناسب داشته که نه تنها  سبب جلب توجه مخاطبین بیشتر و در نتیجه فروش بالاتر میگردد بلکه با انجا طراحی و چاپ مناسب این مزیت را می توان چندین برابر نمود از این رو بر آن شدیم تا بسته بندی مناسب را با کیفیت بالا و چاپ مناسب به هموطنان عزیز ارائه نماییم.

جهت ارائه محصولات از بسته بندی های مختلفی با جنس متفاوت از جمله نایلونی، پارچه ای و یا کاغذی استفاده می شود و ما در مجموعه چاپ جاوید در تلاشیم که هر گونه جنس مورد نیاز مشتریان را به علاوه چاپ مشخصات آنها در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم.

ویژگی های جاوید پلاست

تضمین کیفیت محصولات

پذیرش 24 ساعته سفارشات

تحویل سراسری

سفارش خود را از هر کجای ایران برای ما ارسال کنید!

ضمانت رضایت

با اولین خرید از ما ، مشتری دائم ما خواهید شد ، امتحان کنید …

تضمین کیفیت

کلیه خدمات ارائه شده کاملا تضمین شده ارائه می گردد.

قیمت مناسب

ایده آل ترین قیمت های چاپی را از ما بخواهید.

پذیرش ۲۴ ساعته

سفارشات خود را در هر لحظه از شبانه روز برای ما ارسال کنید …

error: داده های محافظت شده