جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ما را به اشتراک بگذارید

20 راه استفاده از کیسه های پارچه ای

20 راه استفاده از کیسه های پارچه ای

در این مقاله چه میخوانیم

استفاده از کیسه پارچه ای در مواقع بسیار زیادی ممکن است. اما خیلی از ما تصور می کنیم که تنها راه استفاده از آنها بردن با خود به خرید است. اما اگر شما تعداد زیادی کیسه پارچه ای دارید که نمی دانید با آن چه کار کنید. ما اینجاییم که در استفاده از کیسه های پارچه ایتان راهنماییتان کنیم.

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر از صفحه چاپ کیسه پارچه ای دیدن فرمایید.

یکی از هدف های انسان امروزه کاهش ردپای پلاستیک در محیط زیست است. پلاستیک که فراورده ای تولید شده از نفت است، برای طبیعت بسیار سمی است. برای همین تصمیم داریم که به دنبال استفاده از کیسه های پارچه ای بجای پلاستیک باشیم تا بیشتر با محیط زیست مهربان تر باشیم.

20 راه شگفت انگیز برای استفاده از کیسه های پارچه ای

1. درآنها گوجه بکارید.

این کرا کمی غیر معمول به نظر میرسد اما گیاهان در گلدان بهتر از زمین رشد می کنند برای همین می توانید از کیسه به عنوان گلدانی معلق استفاده کنید.فقط حواستان باشد به گیاه خود آب بدهید.

2. با خود به ساحل ببرید.

اسباب بازی های ساحلی، مرطوب کننده، نوشیدنی و ضد آفتاب را درون آن بگذارید و با خود به ساحل ببرید. می توانید کیف خود را آماده داشته باشید تا به راحتی در صورتی که تصمیم گرفتید برای آفتاب گرفتن به ساحل بروید، این کیف ساحلی را بردارید و بروید.

3. استفاده از کیسه های پارچه ای برای وسایل نوزاد

اگر نوزادی دارید و به دنبال کیفی برای قرار دادن وسایل کودک تان در آن هستید، لازم نیست هزینه ای بدهید و یک کیف مخصوص بخرید. می توانید به راحتی از کیسه پارچه ای برای این کار استفاده کنید.می توانید پوشک، مرطوب کننده، پودر بچه و شیر خشک و پستانک را در آن بگذارید و هرجا که می روید با خود حمل کنید.

4. به باشگاه ببرید

به جای خرید کوله های باشگاهی و اسپرت، پول خود را پس انداز کنید و وسایل باشگاهتان را در یک کیسه پارچه ای بگذارید. کفش ورزشی، لباس و بطری آب و هر چیز دیگری که با خود به باشگاه می برید را رد آن بگذارید و با خود حمل کنید.

5. بافتنی خود را حمل کنید

اگر اهل بافتن هستید، می توانید لباس یا شالی که در حال بافتن ان هستید را همه جا با خود ببرید. می پرسید چگونه؟ با استفاده از کیسه پارچه ای

6. کتاب های خود را درون آن بگذارید

اگر همیشه با خود کتاب حمل می کنید یا به دانشگاه و کلاس می روید. می توانید از کیسه پارچه ای ای که از قبل دارید برای حمل آنها استفاده کنید. کیسه های پارچه ای بسیار مقاوم هستند و می توانند وزن چندین کتاب را تحمل کنند.

7. آن را تزئین کنید

اگر کیسه پارچه ای مقاومی دارید که از ظاهرش خوشتان نمی آید می توانید با استفاده از ذهن و خلاقیتتان ان را تزئین کنید و به آن جانی دوباره بخشید. از دکمه، رنگ، گلدوزی، اکلیل و هر چیز در بساط دارید استفاده کنید.

8. خوراکی ها را در آن حمل کنید

اگر برای محل کار خود غذا می برید یا می خواهید برای کودک تان میان وعده ببرید، می توانید از کیسه های پارچه ای برای این کار استفاده کنید.

9. استفاده از کیسه های پارچه ای برای نگه داشتن سی دی ها یا کاست های فیلم

اگر اهل جمع آوری کاست های قدیمی یا دیدن فیلم با سی دی هستید یا آلبوم های مورد علاقه تان را به صورت فیزیکی می خریدف می توانید برای نگه داشتن آنها از کیسه های پارچه ای بهره ببرید.

10.برای حمل کادو ها از آنها استفاده کنید

اگر هدیه ای گرفتید و می خواهید فرد را سورپرایز کنید می توانید آن هدیه را در یک کیسه پارچه ا یبگذارید تا از دور پیدا نباشد.

11. با خود به بیرون ببرید

می توانید به عنوان یک کیف دوشی از توت بگ خود استفاده کند. در حال حاضر یکی از جدید ترین آیتم های مد و فشن همین توت بگ ها هستند که نماد سبک زندگی دوست دار محیط زیستی است.

12. مواد بازیافتی را در آن جمع کنید

اگر به فکر محیط زیست هستید و می خواهید برای سرزمینی که در آن زندگی می کنیم مفید واقع شوید باید بازیافت را جدی بگیرید. در صورتی که بازیافت می کنید می توانید مواد بازیافتی در خانه خود را در یکی کیسه پارچه ای جمع کنید.

13. از پارچه شان استفاده کنید

می توانید پارچه کیسه های خود را ببرید و برای دوخت چیزی دیگر استفاده کنید

14. عروسک های کودکانتان را در آن نگهداری کنید

می توانید عروسک و اسباب بازی های کودک هایتان را در یک کیسه پارچه ای بزرگ جمع کنید تا اتاقشان مرتب تر شود.

15. وسایل خود را مرتب کنید.

می توانید وسایل و لوازمی که نمی خواهید و از آنها استفاده ندارید را در یک کیسه پارچه ای نگه دارید. نه تنها با استفاده از کیسه های پارچه ای به مرتب نگه داشتن خودتان کمک می کنید بلکه از بگ های اضافی ای که جمع کرده بودید خلاص می شوید.

16. جعبه کمک های اولیه

می توانید جعبه کمک های اولیه، پانسمان و آتل را در آن نگهداری کنید و در مکانی در دسترس قرار دهید.

17. حیوان خانگی خود را حمل کنید

می توانید حیوان خانگی خود را در آن بگذارید و با خود به بیرون ببرید. بگ های پارچه ای به دلیل نرم بودن انتخاب خوبی برای نگهداری پت های شما هستند.

18. پارچه های خود را نگهداری کنید

اگر اهل خیاطی یا گلدوزی ای هر هنری هستید که مربوط به پارچه است می توانید پارچه های خود را به جای کیسه های پلاستیکی در کیسه های پارچه ای نگه دارید.

19. کفش های خود را انبار کنید

هیچ کس در تابستان از بوت و در زمستان از صندل استفاده نمی کند. می توانید کفش و پاپوش های خود را که استفاده نمی کنید در یک کیسه پارچه ای نگه دارید.

20. برای پیک نیک استفاده کنید

وسایل پیک نیک و زیر انداز خود را در یک کیسه پارچه ای نگه دارید و موقعی که تصمیم به پیک نیک برگزار کردن گرفتید از آنها استفاده کنید.

آیا کیسه های پارچه ای تان تمام شدند یا هنوز کیسه های اضافی در کمد خود دارید؟ می توانید آنها را به دیگران و حتی بنیاد های خیریه بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: داده های محافظت شده