جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ما را به اشتراک بگذارید

مزایای کیسه های پارچه ای برای کسب و کار شما

مزایای کیسه های پارچه ای برای کسب و کار شما

در این مقاله چه میخوانیم

مزایای کیسه های پارچه موضوعی است که باعث می شود افراد زیادی از آن برای تبلیغات استفاده کنند. امروز به این مزایا و دلیل محبوب بودن این روش تبلیغاتی می پردازیم.امروزه برای تبلیغات انتخاب های زیاد و متنوعی وجود دارند. شما نیز میتوانید بسته به نوع کسب و کار خود و نیاز های مشتریانتان بهترین گزینه را انتخاب کنید. البته باید بودجه و اهداف تبلیغاتی خود را نیز در نظر داشته باشید چون عامل مهمی در این تصمیم گیری به شمار می روند. 

برای سفارش چاپ از صفحه چاپ کیسه پارچه ای دیدن فرمایید.

امروزه در این جهان، زندگی به شیوه ای است که همه به دنبال بهترین انتخاب هستند. بنابراین دائم جلوی چشم مخاطب بودن و نشان دادن ویژگی های برجسته یک کسب و کار، آن را از سایر رقیبان متمایز می کند و باعث می شود که مردم آن برند را انتخاب کنند. 

در حال حاضر بسیاری از تبلیغات در فضای مجازی و دیگر رسانه ها انجام می شود ولی همچنان تبلیغات فیزیکی تاثیر زیادی در فروش هر کسب و کاری دارند. برای همین شما می توانید با چاپ کردن لوگوی برند خود بر روی پاکت ها، کیسه ها و دیگر هدایای تبلیغاتی، فروش خود را افزایش دهید.

ارگ شما نیز به فکر استفاده از کیسه های پارچه ای برای تبلیغات خود افتاده اید، به شما تبریک می گویم چون همین الان پیشرفت کسب و کارتان را تضمین کرده اید و مطمئن باشید قرار است فروش شما به طور چشمگیری افزایش داشته باشد. 

انجام تبلیغات با استفاده از کیسه پارچه ای

یکی از اقلام تبلیغاتی که می تواند به شما کمک بسیاری در شناخته شدن برندتان بکندف ساک دستی های پارچه ای هستند. البته لازم نیست که این کیسه ها از طریق ما به دست مشتریانتان برسند. حتی لازم نیست محصولی برای فروش داشته باشید تا بتوانید آن را در کیسه های پارچه ای تبلیغاتی خود بگذارید. می توانید اسپانسر دیگر فروشگاه ها شوید و از این طریق کیسه های پارچه ای شان را تامین کنید و آنها هم با ارائه این کوسه ها به مشتریانشان، کسب و کار شما را تبلیغ کنند.

مزایای استفاده از کیسه پارچه ای چیست؟

  • آسان کردن حمل کالای خریداری شده
  • ماندگاری بالا
  • قابلیت استفاده برای چندین بار بدون فرسودگی
  • حمل کالا های نسبتا سنگین
  • ماندگاری چاپ
  • قابلیت بازیافت
  • تجزیه پذیر بودن
  • کارایی بالا
  • مقرون به صرفه بودن
  • کاربرد زیاد

مزایای کیسه های پارچه ای در تبلیغات یک برند

کیسه های پارچه ای می توانند جایگزین خوبی برای این همه پلاستیکی باشند که هر روزه مصرف می کنیم. مثلا تصور کنید که موقع خرید از سوپر مارکت به جای دریافت کیسه پلاستیکی، یک کیسه پارچه ای از کیف خود بیرون آورده و محصولات خریداری شده را در آن قرار دهید. همین موضوع باعث استفاده از پلاستیک کمتر شده و به محیط زیست کمک بسیار زیاد میکند.

در گذشته استفاده از کیسه هی پارچه ای مرسومیت نداشت ولی چند سالی است که استفاده از کیسه های پارچه ای بین افراد جا افتاده است و حالا افراد زیادی هستند که همیشه با خود یک کیسه پارچه ای حمل می کنند.

شما نیز به عنوان یک کسب و کار می توانید از این فرصت بهترین استفاده را بکنید به این شکل که نام تجاری خود را بر روی کیسه های پارچه زده و به مشتریان و مخاطبین خود ارائه کنید. با این کار پیامی زیبا به آنها برسانید؛ پیامی که می گوید کسب و کار شما به دنبال محافظت از محیط زیست است.

یکی از دلایلی که باعث می شود بسیاری از کسب و کار ها چاپ کیسه پارچه ای را به عنوان روش تبلیغاتی خود انتخاب کند این است که کیسه های پارچه ای قابلیت استفاده برای چندین بار را دارند و همین موضوع باعث میشود تا مشتریان شما در موقعیتهای مختلف از کیسه هایی که لوگوی شما بر روی آنها چاپ شده استفاده کنند و کسب و کارتان برای مدتی طولانی از این طریق تبلیغ شود.

ما روی این کره خاکی زندگی می کنیم و از منابع آن استفاده می کنیم. همین موضوع باعث می شود تا ما در قبال کره زمین مسئول باشیم. کیسه های پلاستیک و دیگر اقلام ساخته شده از نفت یک خطر جدی برای محیط زیست هستند. یکی از راه های کاهش ردپای پلاستیک بر روی زمین این است که آن را با جایگزین های تجدید پذیر جایگزین کنیم. یکی از این انتخاب ها کیسه پارچه ای هستند. 

مشتریان شما با دیدن نام تجاری و لوگوی شما بر روی کیسه های پارچه ای به این نتیجه میرسند که این برند دوستدار محیط زیست است. این یک امتیاز مثبت محسوب شده و باعث وفاداری مشتریان فعلی و جذب شدن مشتریان جدید به شما می شود. برای همین دست به کار شوید و از چاپ کیسه پارچه ای اختصاصی برای کسب و کراتین استفاده کند.

دیگر مزایای کیسه های پارچه ای تبلیغاتی 

در ادامه به مزایای دیگر کیسه های پارچه ای تبلیغاتی می پردازیم. با ما همراه شوید تا بدانید دلیل محبوبیت این راهکار تبلیغاتی چیست؟

فضای کافی برای طراحی

نسبت به اقلام تبلیغاتی دیگر ساک دستی های پارچه ای فضای بیشتری برای طراحی و اجرای ان طرح دارد. در واقع فضای تخت و بزرگ آن در هر دو طرق باعث می شود دست طراح در خلاقیت داشتن بازتر باشد. بنابراین شما می توانید لوگو، نام برند، راه های ارتباطی و اطلاعات تماس خود ار بر روی آن درج کنید. همچنین می توانید این کار را در دو طرف یک ساک پارچه ای انجام دهید. از اجرای طرح های تکرار شونده و پترن های زبا غافل نشوید.

مناسب برای همه

هر فردی که می بینیم می تواند برای حمل وسایل خود از یک بگ پارچه ای استفاده کند یا هنگام رفتن به خرید با خود کیسه پارچه ای برد. این محصول منحصرا متعلق به قشر خاصی از جامعه نیست و همین موضوع باعث شده تا همه به آن نیاز داشته باشند. شرکت ها نیز میتوانند از این موضوع به نفع خود استفاده کنند.

برای همین دلیل است که مخاطبین شما با هر قشر و سنی و هر جنسیتی می توانند باشد و شما برای جذب آنها می توانید از کیسه های پارچه ای تبلیغاتی استفاده کنید. فقط در نظر داشته باشید که هر قشری یک سلیقه ای دارد و باید آن را در نظر بگیرید. به طور مثال اگر محصولات شما مختص قشر کودکان است از کیسه هایی با رنگ های روشن استفاده کنید.

مقرون به صرفه بودن

یکی از مهم ترین ویژگی های ساک های دستی پارچه این می باشد که با اینکه کیفیت بالا و دوام زیادی دارند، ارزان قیمت هستند. حتی شما می توانید با توجه به نیاز خود ابعاد را کاهش داده و هزینه ها را نیز کم کنید. می توان به ساک های پارچه ای تبلیغاتی به چشم یک بیلبورد سیار نگاه کرد که برند شما را در مقابل چشم افراد مختلف نمایش می دهد. پس میتوان نتیجه گرفت که این کیسه با وجود قیمت مناسبش، مقرون به صرفه نیز هست چون با یک بار هزینه تا مدت ها مشتریان زیادی جذب خواهید کرد. پس این هزینه ای که می کنید کاملا ارزشش را دارد.

کیسه های پارچه ای تبلیغاتی می توانند با ظاهر جذاب و کاربردی بودن خود، احساس وفاداری را در مشتریان فعلی شما ایجاد کنند و از این طریق فروش شما را افزایش دهند. همچنین شما می توانید مطمئن باشید که یکی از پر نتیجه ترین راه های تبلیغاتی همین راه است و از استفاده کردن از آن پشیمان نخواهید شد.

چند بار استفاده

ساک های پارچه ای تبلیغاتی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی هستند که می توان بارها از آن ها استفاده کرد. این ساک ها با دوام هستند و همچنین می توانید به راحتی آنها را بشویید. بنابراین می توان چندین بار از آنها استفاده کرد. برای همین شما می توانید با هدیه دادن آنها به مشتریان خود مطمئن باشید که تا مدت زیادی قرار است افراد  مختلف لوگوی شما را بر روی ان ببینند و جذب کسب و کار شما شوند. همچنین اگر از چاپ باکیفیتی مثل چاپ سیلک جاوید استفاده کنید می توانید مطمئن باشید که هیچ آسیبی به طرح چاپ شده نخواهد رسید.

تنوع بالا

کیسه های پارچه ای تبلیغاتی می توانند بسیار متنوع باشند. به طور مثال شما می توانید از بین چندین سایز، رنگ، کیفیت، جنس، نوع دسته، نوع کاست و … مناسب ترین گزینه برای خود را انتخاب کنید. قیمت گذاری هم بر اساس این موضوعات متفاوت است. گران ترین نوع ساک دستی ساک دستی های برزنتی هستند. دلیل این گران بودن چیزی جز با دوام بودن نیست.

ساک دستی های پارچه ای ابعاد متفاوتی دارند. مثلا ارگ می خواهدی محصول خود را در این کیسه ها به مشتریان ارائه کنید باید با توجه به نوع و اندازه محصول سایز مورد نظر را انتخاب کنید. اگر محصولاتتان کوچک و کم حجم است از کیسه های کوچک تر و اگر پر حجم و بزرگ است از ساک های بزرگ استفاده کنید. اگر محصولتان سبک است می توانید از نوع ساده و اگر سنگین و حجیم است می توانید از بغل کاست یا کف کاست استفاده کنید. همچنین می توانید برای نوع دسته ها نیز تصمیم بگیرید.

مناسب برای هر کسب و کار

ساک های پارچه ای تبلیغاتی برای هر نوع کسب و کاری مناسب است. فرقی ندارد که شما محصولی داشته باشید یا خدمات ارائه دهید. در هر صورت می توانید از این کیسه ها برای تبلیغات خود استفاده کنید. تنوع بالای این ساک ها باعث شده که هر کسب و کاری بتواند مناسب ترین گزینه را برای خود برگزیند.

تنوع رنگ

ساک دستی های پارچه ای تنوع رنگی بسیار گسترده ای دارند. این موضوع باعث می شود که بتوان با توجه به نیاز مخاطب و شرایط سنی و روحی آنها بهترین انتخاب را انجام داد. مثلا شما می توانید برای بیمارستان ها از رنگ سفید، برای محصولات بهداشتی از رنگ سبز، برای محصولات صنعتی از رنگ خاکستری و برای محصولات مربوط به کودکان از رنگ های روشن و شاد استفاده کنید. باید بررسی کنید که کسب و کار شما چه نوع مخاطبانی دارد و سپس در باره این رنگ ها تصمیم بگیرید.

کیسه های پارچه ای آماده تبلیغاتی مقاومت زیادی دارند و به همین دلیل است که مردم آن ها را دوست دارند. این کیسه های در برابر باران و خیس شدن مقاومت دارند و به همین دلیل انتخاب خوبی برای روزهای ابری هستند. تحمل وزن بالای این کیسه ها نیز یکی دیگر از گزینه هایی است که به محبوبیت آن می افزاید.

با اینکه هدایای تبلیغاتی انواع زیاد یدارند ولی شما می توانید با انتخاب هر کدام از آنها، در کنار آن یک ساک دستی پارچه ای با لوگوی شما بر روی آن هدیه بدهید. این کار جمل این هدایا را برای مشتریان راحت تر خواهد کرد. معمولا از این کیسه ها در نمایشگاه ها استفاده می شود.

به طور کلی در نمایشگاه ها افراد زیادی کس بو کار شما را خواهند دید و مشتری شما خواهند شد برای همین با به دست آوردن دل مخاطبان می توانید آن ها را تبدیل به مشتری خود بکنید. یکی از راه های آن این است که به مشتریان خود هدایای تبلیغاتی بدهید. یادتان باشد که در کنار هر هدیه یک کیسه نیز برای حمل آن هدایا به آنها بدهید.

ساک دستی کاغذی بهتر است یا کیسه های پارچه ای تبلیغاتی؟

ساک دستی های پارچه ای را می توان به عنوان جایگزینی برای ساک های کاغذی معرفی کرد. البته ساک های کاغذی نیز موارد استفاده خود را دارند. به طور مثال هنگام هدیه دادن می توانید از ساک های کاغذی استفاده کنید چون ظاهری جذاب دارند. یکی از مشکلات ساک های کاغذی این است که حتی با اینکه قابل تا شدن هستند، باز هم فضای زیادی اشغال میکنند.

ساک دستی های پارچه ای می توانند وزنی تا حدود سه کیلوگرم را تحمل کنند. البته این موضوع بسته به کیفیت آنها دارد. اگر می خواهید هزینه ای که می کنید هدر نرود می توانید مطمعن شوید که علاوه بر کیفیت جنس ساک، کیفیت چاپ کیسه پارچه ای نیز بالا است و مشتریان شما می توانند تا مدت های طولانی از آن استفاده کنند.

هدایای تبلیغاتی برای کسب و کار های مختلف بسیار کاربردی می باشند و می توانند آنها را به اهداف بازاریابی شان نزدیک و نزدیکتر کنند. هر چقدر محصول بیشتر استفاده شود سود بیشتری خواهید برد پس مطمئن شوید از کیسه پارچه ای تان از چپای با کیفیت مثل چاپ سیلک جاوید برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: داده های محافظت شده