جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ما را به اشتراک بگذارید

مزایای کیسه های پارچه ای قابل استفاده مجدد

مزایای کیسه های پارچه ای قابل استفاده مجدد

در این مقاله چه میخوانیم

در دنیای امروزی، کیسه های پارچه ای برای اهداف مختلفی مورد نیاز هستند. این می تواند یک کیف ساده برای خرید مواد غذایی یا یک کیف فانتزی برای بازدیدکنندگان یک رویداد مد گران قیمت باشد. با توجه به نگرانی‌های گرمایش جهانی در سرتاسر جهان، کیف‌های قابل استفاده مجدد سازگار با محیط‌زیست مانند کیسه های پارچه ای ما  با محیط‌ زیست رواج دارند انواع مختلفی کیسه های پارچه ای  را به شما  معرفی خواهیم کرد تا گزینه های متعدد سازگار با محیط زیست را برای اهداف مختلف داشته باشید.

پیشنهاد می کنیم از صفحه ی چاپ کیسه پارچه ای دیدن فرمایید.

در طول سال ها، کیسه های پلاستیکی به دلایل مختلف محبوبیت زیادی به دست آورده اند. با این حال، آنها همچنین از بسیاری جهات محیط زیست را تهدید می کنند. کیسه های پلاستیکی از تولید تا عدم قابلیت بازیافت و تمایل آنها به مسدود کردن اقیانوس ها و محل های دفن زباله، مشکلات متعددی را برای رفاه جهان ایجاد می کند. با توجه به افزایش نگران کننده در استفاده از زباله های پلاستیکی، دولت ها در سراسر جهان محدودیت های شدیدی را برای استفاده از این کیسه ها، به ویژه پلاستیک های یک بار مصرف اعمال کرده اند.

بنابراین، اکنون تقاضای فزاینده ای برای کیسه های قابل استفاده مجدد و سازگار با محیط زیست وجود دارد. در میان انواع مختلف کیسه ها، کیسه های مواد غذایی قابل استفاده مجدد اخیراً محبوب شده اند. اصطلاح قابل استفاده مجدد به خودی خود نشان می دهد که استفاده از این کیسه ها مزایای بی شماری مانند افزایش راحتی، کاهش ضایعات و بسیاری موارد دیگر دارد. این پست برخی از مزایای شگفت انگیز کیسه های مواد غذایی قابل استفاده مجدد را نشان می دهد.

دوستدار محیط زیست:

استفاده مجدد از کیسه های دوستدار محیط زیست به کاهش تاثیرات بر محیط زیست کمک می کند. آنها به کاهش میلیاردها زباله پلاستیکی و کاهش مقدار کیسه های تولید و توزیع شده کمک می کنند. طبق مطالعات انجام شده، هر ساله تقریباً میلیون ها حیوان، پرنده و لاک پشت به دلیل بلعیدن پلاستیک می میرند. کیسه های دوستدار محیط زیست حداقل پنج تا شش بار قبل از پرتاب شدن استفاده می شوند. کیسه های کمتر به معنای ضایعات کمتر است که به معنای انتشار مواد شیمیایی سمی کمتر در جو است. کیسه های مواد غذایی چند منظوره با استفاده از مواد با کیفیت بالا ساخته می شوند. کیسه های پلاستیکی ویژه ای وجود دارد که مورد تایید FDA است و در بسته بندی مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. هزینه های تولید این مواد بالا است، اما استفاده های متعدد آنها ردپای کربن را به حداقل می رساند.

زمان بحرانی برای سیاره زمین با نگرانی های مربوط به تغییرات اقلیمی است که به اتخاذ اقدامات سازگار با محیط زیست اشاره دارد. کیسه های پارچه ای از هر نظر سازگار با محیط زیست هستند. روش‌های تولید سازگار با محیط زیست و ویژگی‌های قابل استفاده مجدد کیسه‌های در سراسر جهان توسط دوستداران محیط زیست ترویج می‌شود. چه برای استفاده خرده ‌فروشی و چه برای تبلیغات تجاری، استفاده از کیسه‌های سازگار با محیط زیست می‌تواند به شما در کاهش ردپای کربن کمک کند.

آنها محکم و راحت هستند.

کیسه های دوستدار محیط زیست را می توان از  پنبه، بوم و غیره تهیه کرد و این روزها استفاده از کیسه های پارچه ای  بسیار رایج است. از مواد پنبه ای می توان برای تولید کیسه ها در اشکال و اندازه های مختلف استفاده کرد و کیسه ها به اندازه کافی قوی هستند تا محتویات سنگین را حمل کنند. کیسه های حمل ساخته شده بادوام هستند و به راحتی پاره نمی شوند و آسیب نمی بینند. همچنین دسته‌های این نوع کیسه ها می‌توانند در مقایسه با سایر کیف های حمل راحت‌تر باشند.

آنها را می توان برای مدت طولانی دوباره استفاده کرد.

اگر صاحبان کیف حمل کیسه های ما که  سازگار با محیط زیست هستند را بشویند و از آن نگهداری کنند، این کیسه ها  می تواند برای استفاده طولانی مدت بهداشتی بماند. از آنجایی که کیسه های قابل استفاده مجدد هستند، ارزش طولانی مدت بیشتری ارائه می دهند.

استفاده طولانی مدت از کیسه‌های پارچه‌ای مزایای زیادی دارد. این کیسه‌ها به دلیل مقاومت بالا و قابلیت بازیافت، به جای کیسه‌های یکبار مصرف مورد توجه قرار می‌گیرند. این انتخاب مسئولانه به حفظ محیط زیست کمک کرده و همچنین موجب صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌شود. همچنین، کیسه‌های پارچه‌ای باعث ارتقاء فرهنگ استفاده مداوم می‌شوند و نشانگر نگرش پایدار به مصرف بهینه منابع است.

آنها می توانند بیانیه سبک باشند.

کسب‌وکارهای خرده‌فروشی می‌توانند طیفی از محصولات را با انواع کیسه های پارچه ای طراحی‌شده برای مشتریانی که برای اهداف خاص به کیف‌های سازگار با محیط زیست در اندازه‌های مختلف نیاز دارند، ایجاد کنند. بسیاری از برندهای برتر از کیسه های سازگار با محیط زیست با متن های جذاب و طرح های پر جنب و جوش برای تبلیغ برند خود استفاده می کنند. کاربران این کیف‌های جوتی دوست دارند کیف‌های جوتی شیک را حمل کنند و با استفاده مجدد از آن‌ها را به رخ بکشند. به این ترتیب، مشتری یک دارایی شیک به دست می آورد و برند با استفاده مکرر از کیف توسط مخاطبان هدف خود، دید طولانی مدتی را به دست می آورد. اگر طراحی کیف به اندازه کافی خلاقانه باشد، کیف‌های جوت مارک می‌توانند از اهداف یادآوری برند پشتیبانی کنند.

کمک به محدود شدن استفاده از کیسه ها پلاستیکی

محدودیت هایی برای استفاده از کیسه های پلاستیکی  در تقریباً دوازده ایالت ایالات متحده و در بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان وجود دارد. و در بسیاری از موارد، این تلاش‌ها در حذف فروش جدید کیسه‌های پلاستیکی نازک و نازک که روی درختان شناور می‌شوند، آبراه‌ها را مسدود می‌کنند، میکروپلاستیک‌های زالو در خاک و آب موفق بوده و به زندگی دریایی آسیب می‌رسانند.

هنگامی که نوبت به ارزیابی اثرات زیست محیطی یک کیسه در طول عمر آن می شود، موارد مختلفی را باید در نظر گرفت: مواد، وزن آن، فرآیند ساخت و نحوه دفع آن. یک کیسه خرید پلاستیکی سنگین که با مواد مشابه کیسه پلاستیکی یکبار مصرف کلاسیک ساخته شده است، اما دو برابر وزن آن، اثرات زیست محیطی را دو برابر می کند، مگر اینکه بارها از آن استفاده شود، به همین دلیل است که یک کیسه پلاستیکی یکبار مصرف نازک می تواند خوش خیم به نظر برسد.

اگر ما در حال تلاش برای آینده ای پایدار با ذهنیت کمتر خرید و دور انداختن هستیم، پس کیف یکبار مصرف چندان با آن شیوه زندگی سازگار نیست. بنابراین از این نظر، ممکن است منطقی باشد که سعی کنیم از آن اجتناب کنیم و از کیسه های پارچه ای استفاده بکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: داده های محافظت شده