جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ما را به اشتراک بگذارید

مزایای ساک های پارچه ای تبلیغاتی

مزایای ساک های پارچه ای تبلیغاتی

در این مقاله چه میخوانیم

ساک های پارچه ای تبلیغاتی امروزه به یکی از پرکاربرد ترین هدایای تبلیغاتی تبدیل شده اند. این ساک ها بسیار متنوع هستند برای همنین می توانید به راحتی از بین انواع آن انتخاب کنید و سفارش خود را ثبت کنید. اما انتخاب این انواع به نیاز شما و کاربرد کیسه ها بستگی دارد. شما مانند هر کسب و کاری می توانید بهترین گزینه را برای برند خود پیدا کرده و از آن استفاده کنید.

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر از صفحه چاپ روی کیسه پارچه ای دیدن فرمایید.

در دنیای امروزه تبلیغات بسیار گسترده شده است و این به این معنی اتس که شما برای تبلیغ برند خود گزینه های زیادی را جلوی پای خود مشاهده خواهید کرد. کسب و کار های زیاد یهستند که امروزه در حال رشد هستند و از بین این همه برند قطعا باید برای بالا آوردن برند خود تبلیغات اصولی انجام دهید. برخی از انواع تبلیغات عبارت هستند از:

  • رسانه های چاپی
  • فضای مجازی
  • شبکه های اجتماعی
  • فضای دیجیتال
  • هدایای تبلیغاتی
  • استفاده از مدل

یکی از انواع تبلیغات که بحث ما درباره آن استف هدایای تبلیغاتی است. هدایای تبلیغاتی خود انواعی دارند. از تقویم و سررسید گرفته تا خودکار و سرکلیدی. یکی از این انواع نیز ساک های پارچه ای تبلیغاتی هستند که کاربرد بسیار زیادی در دنیای امروز دارند. در واقع می توان روی هر نوع ساک خریدی که به مشتریانمان می دهیم تبلیغ کنیم به طور مثال کیسه های نایلونی یا نایلکسی. ولی انتخاب بسیاری از ماها ساک پارچه ای است. چرا؟ در ادامه به مزایایی که ساک های پارچه ای تبلیغاتی دارند می پردازیم.

مزایای استفاده از ساک دستی پارچه ای

قطعا دلیلی پشت این همه محبوبیت کیسه های پارچه ای است.

این فکری است که همه می کنند و باید به شما بگوییم که درست است. در واقع کیسه های پارچه ای انقدر مزایای زیادی دارند که شما را ایجاب می کنند تا از آنها استفاده کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی این مزایا بپردازیم.

کاربرد زیاد

یکی از ویژگی هایی که استفاده از ساک های پارچه ای تبلیغاتی را برای کسب و کار ها تبدیل به زگینه تبلیغاتی مناسبی می کند این است که می توان در شیوه های متفاوتی از آنها استفاده کرد. به طور مثال شما می توانید هنگام ارائه محصول خریداری شده به مشتریان آن محصول را در کیسه های پارچه ای با طرح برندتان روی ان بگذارید. این کار باعث ارزش دادن به خریدار شده و او را نسبت به فروشگاهتان وفادارتر می کند.

یکی دیگر از روش هایی که می توانید با آن کسب و کار خود را تبلیغ کنید این است که اسپانسر دیگر فروشگاه ها شوید و کیسه های خرید با طرح و لوگوی خود را به آنها بدهید تا به مشتریانشان بدهند. بنابر این حتی اگر کسب و کار شما تولیدی و محصول محور نیست باز هم میتواند آن را تبلیغ کنید. با این شیوه دیگر فروشگاه ها که محصولی برای ارائه دارند می توانند مسئول توزیع شما شوند.

حمل ساده

حمل وسایل با کیسه های پارچه ای بسیار ساده است. یان ساک ها بر خلاف نایلون دست را زخم نمی کنند و به انگشتان فشار نمی اورند و همچنین با دوام تر نیز هستند. می توانید به راحتی ان ها را تا کنید و در جیب یا کیف خود حمل کنید تا در مواقع نیاز از آن استفاده کنید.

دوام بیشتر

معمولا کیسه های پلاستیکی پس از دو یا سه بار استفاده بلااستفاده خواهند شد و باید آن ها را دور بیاندازید. حالا ما به شما جایگزین بهتری م معرفی می کنیم به نام ساک های پارچه ای تبلیغاتی. این ساک ها را می توان برای حدود یک سال بدون نگرانی از فرسودگی و خراب شدن استفاده کرد و در همین حین کسب و کاری که طرح آن بر روی کیسه حک شده نیز تبلیغ می شود.

چاپ باکیفیت و با دوام

از روش های چاپ مختلفی برای چاپ لوگو و نام تجاری بر روی کیسه های می توان استفاده کرد. اما چیزی که واضح است و باید بدانید این است که وقتی روی کیسه پلاستیکی چاپ انجام شود بعد مدتی پوسیده می شود و کم رنگ خواهد شد. این در حالی است که چاپ روی کیسه های پارچه ای دوام بسیار بیشتری خواهند داشت.

پیام کسب و کار

وقتی شما به جای استفاده از کیسه های پلاستیکی از ساک های پارچه ای تبلیغاتی برای تبلیغ برند خود استفاده می کنید در واقع این حس را به مخاطبان القا می کنید که شما دوست دار محیط زیست هستید و می توان به شما اعتماد کرد. بنابر این مخاطبین شما خریدی لذت بخش تر و با رضایت ثقلبی خواهند داشت و شما را برای خرید های بعدی نیز انتخاب خواهند کرد.

تجدید پذیری

بگذارید یک موضوع ناراحت کننده را به شما بگویم. پلاستیک میلیون ها سال باید در طبیعت باقی بماند تا در نهایت تجزیه شود. پس میتوان نتیجه گرفت که اولین پلاستیک ساخته شده در جهان هنوز تجزیه نشده است. حالا تصور کنید هر یک از ما روزی یک پلاستیک استفاده کنیم. چه حجم زیاد از پلاستیک روزانه در طبیعت رها شده یا به زباله تبدیل می شوند و قرار است تا میلیون ها سال بعد روی کره خاکی عزیز ما باقی بمانند و میکروپلاستیک تولیید کنند.

برای همین است که باید به دنبال جایگزین های بهتری باشیم که کمترین آسیب را به محیط زیست وارد می کنند و تجدید  پذیر هستند و چه انتخابی بهتر از ساک های پارچه ای؟

مقرون به صرفه بودن

بگذارید رو راست باشم. شما قرار است یک بار برای تهیه چند کیسه پارچه ای هزینه کنید، آن ها را به مشتریان خود بدهید و این کیسه با بودن در دستان مشتریانتان تبلیغ خود را تا حداقل یک سال ادامه خواهند داد. پس شما یک بار هزینه می کنید و تا مدت ها بعد نتیجه می گیرید. چه راهکاری به صرفه تر از این وجود دارد؟

قابلیت شست و شو

یکی از دلایلی که ما کیسه های پلاستیکی را دور می اندازیم این است که وقتی کثیف می شوند دیگر قابل شست و شو نیستند و یا با شست و شو خراب خواهند شد. برای همین مژده دهید که کیسه های پارچه ای را می توان بارها شست و دوباره استفاده کرد. شما می توانید با دست، یا ماشین لباسشویی آن ها را بشویید و نگران خراب شدنش نباشید.

ظاهر جذاب

ساک های پارچه ای تبلیغاتی مانند دیگر ساک های پارچه ای به راحتی شکل خود را از دست نمی دهند. بنابر این وقتای دارید محصول حجیمی را در آن ها حمل می کنید باز هم لازم نیست نگران ظاهر آن باشید چون همچنان شکیل و زیبا باقی می ماند و قرار نیست استایل شما را خراب کند.

تانوع بالا

ساک های پارچه ای تبلیغاتی در رنگ های مختلف و متنوعی تولید می شود. این موضوع دو خاصیت دارد:

  1. می توانید رنگ مناسب با توجه به رنگ لوگوی خود را انتخاب کنید.
  2. جذابیت بصری زیاد یخواهند داشت.

برندسازی

در زمانه ای که هیچ کس اهمیت چندانی به مشتری خود نمی دهد شما می توانید با تحویل محصول در بسته بندی ای شیک و جذاب به آن ها احساس با ارزش بودن را القا کنید. مطمئن باشید مشتریان به خاطر این حس خود به شما وفادار خواهند شد.

معضل پلاستیک

یکی از معضلاتی که امروزه با آن مواجهیم معضل پلاستیک است. تصور کنید روزی چند تا از این پلاستیک ها را در دست خود می گیریم. وقتی از خرید می آییم با چند کیسه پارچه ای در دست خود مواجه می شویم که در نهایت دوسه بار دیگر استفاده شده و دور انداخته می شوند. ولی اگر آن ها را با کیسه های پارچه ای جایگزین کنیم می بینیم که چقدر زباله های پلاستیکی کمتری تولید شده و زندگی دوست دار محیط زیست تری خواهیم داشت.

شما می توانید از این فرصت نیز به نفع خود استفاده کنید و با چاپ لوگوی خود بر روی این کیسه ها ی تبلیغات خود را به دست مشتریانتان بسپارید.

مردم به یک برند دوست دار محیط زیست بیشتر اعتماد خواهند کرد.

فضا برای طراحی

ساک های سوزنی و اسپان باند فضای زیاد برای طراحی و چاپ دارند. بنابر این طراحان می توانند به راحتی خلاقیت خود را بکار بگیرند و طرحی فوق العاده بر روی آن پیاده کنند. می توان برای طراحی از لوگو، نام تجاری، اطلاعات تماس و راه های ارتباطی و حتی شعار برند نیز استفاده کرد. حتی می توانید این طرح را در هر دو طرف محصول چاپ کنید.

دلیلی رواج ساک های پارچه ای تبلیغاتی

کیسه های پارچه ای نبافته یا اسپان باند را با نام سوزنی نیز می شناسند. این سلام ها بسیار با دوام هستند و همچنین به صرفه و ارزان قیمت می باشند. تنوع رنگی بالای این ساک ها یکی از دلایلی محبوبیت ان ها می باشد. علاوه بر این، این ساک ها ویژگی های خاص دیگری نیز دارند. به طور مثال قدرت جذب شان بسیار بالا است. قابلیت ارتجاعی دارند، ضد آب هستند. قابلیت شست و شو دارند، قابلیت بازیافت دارند و تجزیه پذیر هستند.

این قابلیت ها همراه با دیگر قابلیت ها که نگفتیم باعث می شوند که افراد زیاد یاز آن باری تبلیغات برند خود استفاده کنند.  می توان از این کیسه ها برای کارهای مختلف و انواع مختلف کسب و کار ها استفاده کرد و همچنین می توان با صرف هزینه کم نتیجه بسیار موثری دید.

یکی از بهترین جایگزین ها برای کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف میتواند ساک های خرید پارچه ای باشد. این ساک ها با محیط زیست سازگاری دارند کاربرد بسایر زیاد یدارندف بادوام هستند و می توان از آنها چندین بار استفاده کرد و مقرون به صرفه نیز هستند. همچنین استفاده از این کیسه ها می تواند به محیط زیست و مراقبت از محل زندگی ما کمک کند چارکه به محیط زیست زیبای ما آسیب نمی رساند. همچنین این کیسه های تبلیغاتی می توانند هزینه های شما را تا مقدار قابل توجهی کاهش دهند.

کیسه های پلاستیکی یکی از خطرناک ترین اختراع های بشر است. چراکه هر اسل تعداد زیاد یپرنده، لاک پشت و دیگر جانوران دریایی جان خود را به خاطر وجود این کیسه های پلاستیکی از دست می دهند و این آمار بسیار دردناک است. حیوانات دریایی می توانند این کیسه ها را با جانوران دیگر اشتباه بگیرند و آن ها را ببلعند. این کار باعث خفه شدن و از کار افتادن دستگاه گوارش شده و آن ها جان خود را از دست می دهند.

برخی حیوانات نیز میان این ساک های پلاستیکی به دام می افتند و غرق می شوند. بنابراین استفاده نکردن یا حداقل کم کردن استفاده از کیسه های پلاستیکی می تواند به نجات جان این جانداران با ارزش کمک کند.

چه ویژگی هایی را می توان بر روی ساک های پارچه ای تبلیغاتی به اجرا درآورد؟

ساک های پارچه ای تبلیغاتی بخ طور پیش فرض یک کیف به شکل مستطیل با دسته های بندی و بدون بست است. می توان این کیسه ها را با جنس های مختلف تهیه کرد. معمولا از پارچه های نبافته یا کنفی برای ساخت این کیسه ها استفاده می شود. کیسه های پارچه ای ظاهری زیبا و شیک دارند و در رنگ های متنوعی تولید می شوند. این کیسه ها سایز های متفاوتی نیاز دارند که می توان برای استفاده های مختلف آن ها را تهیه کرد.

این برگ ها به دلیلی خاصیت تا شدن بسیار ایده آل هستند و میتوان آن ها را در جیب یا کیف خود نگه داشت تا در صورت لزوم از آنها استفاده کرد. این کیسه ها چروک نمی شوند و اهمیت موضوع مزیتی بسیار بزرگ است. شما می توانید در چاپ سیلک جاوید طرح اختصاصی خود را بر روی کیسه های پارچه ای تبلیغاتی خود چاپ کرده و از آن به عنوان یک راهکار اقتصادی و پرکاربرد استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: داده های محافظت شده