جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ما را به اشتراک بگذارید

چاپ نایلکس تبلیغاتی و فروشگاهی

چاپ نایلکس تبلیغاتی و فروشگاهی

در این مقاله چه میخوانیم

چاپ نایلکس تبلیغاتی و فروشگاهی یکی از مواردی است که برای تمام افرادی که صاحب فروشگاه می باشند بسیار با اهمیت است. انجام تبلیغات و برندسازی برای هر کسب و کاری لازم و حیلطی می باشد. انجام تبلیغات در برخی موارد حتی از کییت محصول ارائه شده هم بالاتر می باشد. اگر شما در ذهن مخاطبتان ماندگار شوید یعنی تبلیغاتی که انجام داده اید موثر و درست بوده است. یکی از روشهایی که برای برندسازی و تبلیغات ارزان قیمت می توانید از آن استفاده کنید استفده از چاپ نایلکس تبلیغاتی و فروشگاهی است.

نایلکس ها فقط وسیله ای برای حمل کالاهای خریداری شده توسط مشتریان نیست بلکه اگر کمی باهوش می توانند از این ابزار برای تبلیغات خود استفاده کنند آن هم با صرف هزینه بسیار پایین. در استفاده از این روش شما از مشتریان خود به عنوان بیلبرد های متحرکی استفاده می کنند که تبلیغ برند شما بدون دریافت هزینه ای در سطح شهر انجام می دهند.این بدان معنا می باشد که هر نایلکس و کیسه ی تبلیغاتی در دست مشتریان شما به منزلهی یک بروشور تبلیغاتی است که مشتریان آن را در سطح شهر به صورت رایگان به دیگران نشان می دهند و به این شکل عملا مشتریان شما کار تبلیغات برند و محصولات شما را انجام می دهند.

مزایای استفاده از نایلکس تبلیغاتی و نایلکس فروشگاهی

استفاده از نایلکس فروشگاهی مزایای بسیاری دارد که ر زیر به بیان برخی از این مزایا می پردازیم.

  • در بین روش های تبلیغاتی استفاده از نایلکس فروشگاهی هزینه ی بسیار کمی دارد مثلا برای کرایه و تبلیغ در بیلبورد های خیابانی باید هزینه ی چند ده میلون تومانی انجام دهید در حالی که فقط کافی است و با صرف هزینهی چند میلیون تومان و چاپ نایلکس تبلیغاتی در هزینه های خود صرفه جویی کنید.
  • وسیله ای ارتباطی بین مشتریانی که شما را نمی شناسند برای ایجاد انگیزه که از محصولات شما تهیه کنند.
  • ایجاد یک تصویر ماندگار از شما در ذهن مخاطب
  • کمک به ساخت برند شما و این که افراد مختلف از برند شما آگاه شوند
  • دیدن شدن شما در سطح شهر بدون صرف هزینه زیاد
  • استفاده رایگان از مشتریان خود برای تبلیغات در سطح شهر
  • یادآوری مرتب به مشتری تا زمانی که از نایلکس چاپی استفاده می کند.

پیشنهاد می کنیم از صفحه ی چاپ کیسه پارچه ای دیدن فرمایید

انواع نایلکس فروشگاهی

در زیر به بیان برخی از نایلکس های فروشگاهی و تبلیغاتی می پردازیم.

نایلکس دسنه میوزی: همان طور که از نام این نایلکس مشخص است این دستی این نایلکس به صورت بیضی شکل و موز شکل برروی بدنی نایلکس می باشد. این نایلکس چاپ پذیری خوبی برخوردار می باشد. می توان انواع لگو و اشکال را برروی آن چاپ کرد. بیشتر از این نوع نایلکس در لبس فروشی ها و کفش فروشی ها استفاده می شود. البته در فروشگا هایی که مواد لوکس مانند فروشگا های لوازم آرایشی و حتی طلا فروشی ها هم از این گونه نایلکس ها استفاده می کنند.

نایلکس دسته تقویت: شکل این نایلون با نایلون دسته موزی یک شکل می باشد ولی این نوع نایلون در قسمت دسته یک پلاستیک اضافه دارد که باعث شده است اجناس سنگین را بتوان به راحتی با آن جابجا کرد.از این نوع نایلون ها در فروشگا هایی که اجناس سنگین برای حمل و نقل دارند استفاده می شود.

نایلکس دسته بندی: این نایلون از مقاومت پایینی برخوردار است آن هم به دلیل این است که دسته ی نایلکس در بیرون از آن قرار دارد به همین دلیل هم نمی توان برای حمل وسایل سنگین از این نوع نایلکس استفاده کرد ولی به این دلیل که دسته ی این نوع نایلکس در بیرون از آن قرار گرفته است می تواند با آن تعدا محصولات بیشتری را جابجا نمود.

نایلکس دسته رکابی: در این نوع محصول دستهی کیسه با بدنی کیسه یکی می باشد و کمی بالاتر از آن قرار می گیرد. ضخامت این نوع کیسه ها نسبت به سایر کیسه کمتر می باشد.از این نوع کیسه های بیشر در داروخانه ها و میوه و سبزی فروشی ها استفاده می شود.

چاپ نایلکس تبلیغاتی

به طور کلی روش هایی که برای چاپ نایلکس تبلیغاتی و نایلکس فروشگاهی استفاده می شود به دو دسته روش هلیو و روش فلکسو تقسیم می شوند. اگر بخواهیم به طور خلاصه تفاوت این دو چاپ را برای شما توضیح دهیم باید این گونه گفت که در چاپ فلکسو از کلیشه هاای برای انجام عمل چاپ استفاده می شود و آن هم به این گونه است که ابتدا طرح مورد نظر را برروی کلیشه ها حکاکی می کنند سپس با پاشیدن رنگ برروی کلیشه ها و فشار دادن کلیشه برروی نایلکس عمل چاپ انجام می دهد جنس کلیشه های مورد استفاده هم از جنس ژلاتینی است ولی در چاپ هلیو طرح شما برروی سیلند های فلزی با الماس حکاکی می شود. البته کیفیت کاری که به وسیله ی هلیو انجام می شود بالاتر است فلکسو می باشد. تعداد رنگ هایی که در چاپ هلیو مورد استفاده قرار می گیرد 8 رنگ می باشد در حالی که تعداد رنگ های فلکسو 6 رنگ می باشد . البته اگر تعداد سفارشات شما کم باشد پیشنهاد می کنیم از چاپ سیلک استفاده کنید . چاپ سیلک مناسب سفارش هایی است که مقدار تیراژ آن ها زیاد نیست.

پیشنهاد می کنیم از صفحه ی چاپ نایلون دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: داده های محافظت شده