جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ما را به اشتراک بگذارید

بگ پارچه ای تبلیغاتی

بگ پارچه ای تبلیغاتی

در این مقاله چه میخوانیم

بگ پارچه ای تبلیغاتی یکی از روش های برندسازی برای کسب و کارها می باشد. تمام شرکت ها و فروشگاه ها به دونبال تبلیغات پر بازده می باشند تا به کمک این تبلیغات بتوانند مشترهای زیادی را به سمت خود بکشند یکی از این روش های بک پارچه های تبلیغاتی است که که بهترین گزینه برای تبلیغات برند و فروشگاه شما بک پارچه ای سوزنی می باشد.

در این مقاله قصد داریم تا برای شما از اهمیت و دلیل استفاده این محصول در بازار رقابتی برای شما مطالبی را بازگو کنیم.

امروزه به دلیل رشد علم و استفاده از تکنولوژی های پیشرفته تولید بک پارچه ای آم هم به کمک دستگاه های کاملا اتوماتیک بسیار راحت تر شده است این موضوع در سرعت تولید و همچنین قیمت تمام شده این بگ ها بسیار تاثیر گذاشته است و قیمت تمام شده آنها را بسیار پایین آورده است.

در دنیای رقابتی که امروزه بر بازارها حکم فرمایی می کند رقابت زیادی بین شرکت های تولید کننده بگ های پارچه ای وجود دارد که همین امر باعث شده است تا همه شرکت ها نتوانند در این بازار موندگار شوند و از آن خارج می شوند.

یکی از مهمترین هدف های فروشندگان فروش بیشتر و در نتیجه بدست آوردن سود بیشتر می باشد این مورد با جذب مشتری های جدید و حفظ مشتریان سابق بوجود می آید

طبیعتا این مورد به کمک تبلیغات انجام می پذیرد. در واقع تبلیغات فرآیندی است که به کمک آن می توانید می توانید به بازارهای دیگر نفوذ کنید و کاری کنید تا مخاطبین شما را بشناسند. تبلیغات اینترنتی و شبکه های مجازی می توانند تاثیرات زیادی در این امر داشته باشند ولی نوعی دیگر از تبلیغات وجود دارد که تاثیر آن بر برندسازی قابل چشم پوشی نیست و دادن هدایای تبلیغاتی است.

هدایای تبلیغاتی انواع مختلفی دارد این هدایا می تواند به شکل یک خودکار سرکلید، بگ پارچه ای و … باشد. یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی که می تواند علاوه بر چاپ نایلون جذب مشتری جدید، مشتریان جدید را هم به مشتری ثابت تبدیل کند استفاده از ساک دستی تبلیغاتی سوزنی می باشد.

روش های مختلف تبلیغات در بگ پارچه ای تبلیغاتی

یکی از بهترین انتخابات برای تبلیغات برای فروشگاها استفاده از بگ های تبلیغاتی می باشد. روزانه فروشگاه ها محصولات زیادی را به فروش می رسانند آنها برای تحویل این محصولات باید از کیسه هاای استفاده کنند. این کیسه های می توانند یک کیسه ی شفاف یا یک کیسه ی نایلکس رکابی باشد اما می توان از این کیسه های استفاده های تبلیغاتی دیگری هم کرد و آن هم استفاده از کیسه های طرح دار دسته موزی و یا تقویت می باشد .

فروشندگانی که به امر برندسازی خوت توجه می کنند سعی می کنند کمی بیشتر به خود توجه کنند و نایلون هایی با چاپ اختصاصی استفاده می کنند. ولی فروشندگان باهوش بجای استفاده از نایلون پلاستیکی از بگ پارچه ای استفاده می کنند زیرا خانواده ها از این بگ برای مصارف دیگر نیز اسفاده می کنند و عملا به این کل به صورت رایگان برای شما تبلیغات انجام می دهند. بگ های پارچه ای پس از تحویل به مشتری دور ریخته نمی شود و حداقل چند بار دیگر به عنوان کیسه خرید مورد استفاده قرار می گیرد.

زمانی که شما بجای کیسه های پلاستیکی به مشتریان خود بگ های پارچه ای می دهید مشتریان از این انتخاب حس مثبتی بدست می آورد زیرا یک کیسه با استحکام بالا بدست آورده اند که می توانند در جاهای دیگر هم از آن استفاده کنند و این مورد به تنهایی باعث می شود تا مشتریان از این بگ ها در جاهای دیگر هم استفاده کنند.

البته به این نکته هم باید توجه کنید هرچه وزن ساک بیشتر باشد عملا الیافی که در آن استفاده می شود بیشتر می باشد و از کیفیت بالاتری برخوردار می باشند به همین دلیل هم می تواند اجناس سنگین تری را با آن حمل کرد. به همین دلیل هم به این نکته توجه کرد ساک دستی 90 گرمی ماندگاری خیلی بیشتری نسبت به ساک دستی 60 گرمی دارد و برای تبلیغات بسیار بهتر است. یا اگر کیسه خرید سه طرف کاست باشد به دلیل مقاومت و حجم خوبی که دارد بیشتر توسط مشتریان استفاده می شود. در واقع این کیسه ها تابلوهای تبلیغاتی سیاری می باشند که مشتریان به صورت رایگان برای شما در سطح شهر می چرخوانند.

البته در انتخاب ساک دستی برای تبلیغات حتما باید وزن اجناسی که بفروش می رسانید توجه کنید زیرا هرچه استحکام این کیسه ها بیشتر شود هزینه ی تهیه و تولید آنها نیز بالاتر می رود. پس برای انتخاب کیفیت کیسه و قیمت آن باید یک استراتژی تایین کنید تا بتوانید کیسه ی مناسب تهیه کنید تا رضایت مشتری ها به وسیله ی آن جلب کنید.

در کنار کیفیت و قیمت مناسب کالا بسته بندی و نوع تحویل و پرانته محصول شما می تواند در میزان رضایتمندی مشتریان از شما تاثیرگذار باشد.

پیشنهاد می کنیم از صفحه ی چاپ کیسه ی پارچه ای دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: داده های محافظت شده