جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ما را به اشتراک بگذارید

انواع کیسه پارچه ای

انواع کیسه پارچه ای را ابید در هر کسب و کاری باید دانست. در این مقاله در مورد انواع کیسه ها صحبت می شود.
انواع کیسه پارچه ای

در این مقاله چه میخوانیم

انواع کیسه پارچه ای را باید شناخت. زیرا این کیسه ها در بسیاری از کسب و کارها مورد استفاده قرار می گیرد. پس از سال ها استفاده از کیسه های پلاستیکی و کیسه های کاغذی، با توجه به آمارهایی که مدیران شهرداری ها منتشر کردند، مردم متوجه شدند که این وسایل علاوه بر اینکه تنها یکبار قابل استفاده هستند ضررهای شدیدی هم برای محیط زیست نیز دارند. به همین دلیل هم امروزه چاپ کیسه پارچه ای رواج بسیار زیادی پیدا کرده است.

در سال های اولیه انتشار این آمارها این مسئله اهمیت زیادی برای کسی نداشت تا اینکه با گذشت زمان و همه گیر شدن استفاده از کیسه های پلاستیکی یک بار مصرف و انجام مطالعات و تحقیقات بیشتر در زمینه ضررهای استفاده از پلاستیک برای محیط زیست، ایده ی استفاده از کیسه های های پارچه ای قوت گرفت. لازم به ذکر است تحقیقاتی که در سال 2005 توسط بریتانیا صورت گرفت توانست در ایده ی استفاده از کیسه های پارچه ای موثر باشد.

کیسه های پارچه ای علاوه بر چندبار مصرف بودن مزایای دیگری نیز داشتند. از جمله ی این مزایا میتوان به قابل شستشو بودن،استحکام بالا،قابل بازیافت بودن،اشغال فضای کم برای نگهداری و… اشاره کرد. همه ی این ویژگی ها و مزایا باعث شد که در زمان کوتاهی کیسه های پارچه ای مقبولیت بیشتری نسبت به کیسه های پلاستیکی پیدا کنند..

با گذشت زمان و با فراگیر شدن استفاده از مورد، مدیران مشاغل به فکر استفاده از این وسیله برای انجام تبلیغات خود افتادند که این مزیت کیسه های پارچه ای را میتوان یکی از مهمترین ویژگی های آنها نام برد. از آنجا که این محصولات دوام بالاتری نسبت به کیسه های پلاستیکی دارند، مدت زمان بیشتری برای صاحبانشان دوام می آورند. از دیگر ویژگی های این کیسه ها این است که قابلیت چاپ روی آنها وجود دارد. از آنجا که هر فعال تجاری نیازمند ابزاری برای انجام تبلیغات خود است و در صورتی که نتواند این ابزار را با کمترین هزینه و صورت مقرون به صرفه تهیه نماید دچار ضرر خواهد شد بهتر از راه های قبلا استفاده شده و دارای ریسک کمتر استفاده کنند.

انواع کیسه های پارچه ای تبلیغاتی

از انواع کیسه های پارچه ای تبلیغاتی میتوان به ساک دستی فلت (FLAT) ، ساک دستی کف کاست و ساک های دستی سه طرف کاست اشاره کرد. در ادامه به توضیحاتی در این خصوص اشاره میکنیم.

ساک دستی فلت (FLAT)

ساک دستی فلت در دو گرماژ 90 گرمی و 60 گرمی و در دو مدل دسته موزی و دسته زنبیلی تولید می شوند. دوخت این مورد از نوع پرس حرارتی است و این نوع کیسه ها در ابعاد بزرگ قابلیت تحمل تا 5 کیلوگرم را نیز دارا هستند.

انواع کیسه پارچه ای : ساک دستی کف کاست

این محصول نیز مانند ساک های دستی فلت دارای دو مدل دسته موزی و دسته زنبیلی می باشند و در دو گرماژ 60 و 90 گرم تولید می شوند. تفاوت این مدل با سایر مدل ها گنجایش بیشتر است. به همین دلیل برای محصولات با حجم و وزن بیشتر مناسب تر هستند.

ساک دستی سه طرف کاست

ساک دستی 3 طرف کاست نیز دارای دو مدل دسته موزی و دسته زنبیلی است و در گرماژ 90 گرم و 60 گرم قابل تولید است. دوخت کیسه های های سه طرف کاست از نوع حرارتی آلتراسونیک است که دوام و استحکام بسیار بالایی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: داده های محافظت شده