جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ما را به اشتراک بگذارید

صنعت چاپ کیسه پارچه ای ؟

صنعت چاپ کیسه پارچه ای ؟

در این مقاله چه میخوانیم

صنعت چاپ جزو آن دسته از صنایعی است که اکروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد زیرا بسیار می تواند به برند ها در امر برند سازی کمک کند.

پیشنهاد می کنیم از برای سفارش چاپ  از صفحه ی چاپ کیسه پارچه ای دیدن فرمایید.

مزایای کیسه های پارچه ای

دوستدار محیط زیست:

کیسه های پارچه ای از مواد قابل بازیافت تولید شده اند که سازگار و دوست دار محیط زیست هستند و همواره به حفظ پایداری و بقای محیط زیست کمک می کنند.

بادوام:

از مواد اولیه مستحکم و بادوام ساخته شده که می توانند وزن زیادی را تحمل کنند و در مقابل استفاده های زیاد محکم و با دوام هستند. همچنین در برابر پوسیدگی و پارگی مقاوم هستند که باعث استفاده دوباره و ماندگاری هر چه بیشتر آنها میشود آنها می شود.

همه کاره:

چاپ را می تواند برای اهداف متفاوتی مثل تبلیغات، خرید یا نگهداری وسایلی که در طول روز مورد نیازمان است استفاده شوند. آنها را می توان در انواع سبک ها و رنگ ها طراحی کرد که باعث می شود در قسمت های مختلف قابل استفاده باشند.

مقرون به صرفه:

این کیسه ها از مواد طبیعی ساخته می شوند و فرایند ساخت آنها از سایر کیسه ها ساده تر است به همین دلیل مقرون به صرفه تر هستند و چیزی که بیشتر توجه ما را به سمت این کیسه ها جلب کرده سازگاری آنها با محیط زیست است.

تمیز کردن آسان:

تمیز کردن این کیسه ها بسیار ساده است . فقط با آب و صابون یا یک پارچه مرطوب تمیز، آنها مجدد تمیز می شوند. این به این معنی است که می توان از آنها برای حمل وسایل کثیف استفاده کرد با اطمینان از اینکه تمیزی آنها به راحتی قابل بازگشت است.

تاشو:

این کیسه‌ها به شکلی طراحی شده‌اند که جمع و جور و تاشو باشند و امکان حمل وسایل به شکل راحت تری فراهم باشد. آنها را می توان در سفرها بدون اشغال فضای زیادی همراه برد.

ابزار تبلیغات:

کیسه های پارچه ای را می توان با لوگوی برند شما اختصاصی کرد، که به ایجاد هویت برند شما و ایجاد آگاهی بیشتر کمک می کند. آنها خلاقانه برای جذب مشتری طراحی شده اند.

ضد آب:

این کیسه ها ضد آب هستند. آنها توانایی مقاومت در برابر نفوذ آب را دارند. به این معنی است که می توانید از آنها براحتی در ساحل و در فصول بارانی استفاده کنید.

کاربردهای رایج کیسه های پارچه ای

کیسه های خرید:

اینها انتخابی محبوب برای خرید و کیسه های مواد غذایی هستند، زیرا مقاومت بالا و ماندگاری زیادی دارند و می توان از آنها برای حمل وزن زیادی استفاده کرد.

تبلیغاتی:

به عنوان ابزار تبلیغاتی و جذب مشتری عمل می کنند، زیرا می توانند به راحتی با لوگوی کسب و کار شما یا سایر برندها اختصاصی شوند. آنها معمولاً برای هدایای نمایشگاه تجاری برای ایجاد آگاهی بیشتر در تجارت استفاده می شوند.

هدیه:

از این پارچه ها کیسه هایی می سازند که در رنگ ها و طرح های مختلف  ارئه می شوند که می توان با ثبت پیام یا مونوگرام بر روی کیسه یا کیف با گیرنده هدیه ارتباط برقرار کنیم و پیام خود را به او برسانیم.

ساحلی:

کیسه های ساحلی بسیار سبک وزن هستند و حمل آنها آسان است و ضد آب بودن آنها باعث می شود که برای استفاده در ساخل بسیار مناسب باشند و از وسایل های تان در برابر آب محافظت کنند.

حمل و نقل:

کیسه یا کیف های حمل و نقل از مقاومت و بافت مستحکمی بر خوردارند و دارای ظاهری شیک هستند همچنین توان حمل وسائل زیادی را دارند از این کیسه ها می توان برای حمل کتاب، مواد غذایی و یا لوازم کار استفاده کرد .

انواع مواد کیسه های پارچه ای

پلی پروپیلن (PP):

این ماده به خاطر ترموپلاستیک بودن جنسی که دارد و همچنین سبک وزن بودنش و مقاومتی که در برابر  مواد شیمیایی ، فرسایش و رطوبت  دارد در ساخت کیسه های پارچه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

پلی اتیلن (PE):

پلی اتیلن که از مواد ترموپلاستیک است از انعطاف پذیری بالا ، شفافیت و مقاومت برخوردار است و به همین دلیل  که از آن در برابر رطوبت استفاده می شود. و بیشتر در ساخت کیسه پارچه ای برای برطرف کردن نیاز حمل وسایل سبک استفاده می شود.

پلی استر (PET):

این الیاف مصنوعی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد زیرا مقاومت، دوام و استحکام آن در برابر کشش و انقباض بالا است و این ماده بیشتر به دلیل داشتن رنگ های زنده، بافت صاف و و پشتیبانی از چاپ های دقیق مورد استفاده رقار می گیرد.

نایلون:

این پلیمر مصنوعی قوی به دلیل استحکام کششی و مقاومت بسیار بالایی که دارد  در برابر فرساشیش مقاومت زیادی دارد. در کیسه های پارچه ای استفاده می شود زیرا در برابر رطوبت و کپک مقاوم است و میتواند بارهای سنگین را حمل کند.

مواد زیست تخریب پذیردر کیسه ها:

اینها چون از مواد گیاهی تشکیل شده اند می توانند توسط میکروارگانیسم ها تجزیه شوند به همین دلیل آنها را دوستدار محیط زیست می دانند.این مواد در کیسه ها استفاده می شوند تا در پایداری محیط زیست موثر باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: داده های محافظت شده