جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ما را به اشتراک بگذارید

ایده برای طراحی تت بگ

ایده برای طراحی تت بگ

در این مقاله چه میخوانیم

تُت بگ ها از جنس های سبک مانند پنبه یا کتان یا پلی استر ساخته می شوند به همین دلیل قابل حمل ارحت هستند و می توان به عنوان یک آیتم خنثی آن را به استایل خود اضافه کرد. برای همین مردم در سراسر دنیا به انتخاب این بگ ها روی آوردند چراکه برای حمل وسایل ضروری روزانه فضای کافی دارند و همچنین سبک هستند.
پیشنهاد می کنیم از صفحه ی چاپ کیسه پارچه ای دیدن فرمایید.

تُت بگ ها همچنین دوست دار محیط زیست هستند و باعث می شوند فرهنگ استفاده مجددو بازیافت در بین افراد جا بیفتد. اگر می خواهید در فروشگاه خود محصولاتی قابل استفاده مجدد موجود کنید ختما به توت بگ نیز فکر کنید.همین موارد باعث شده برای تبلیغات برند تجاری از توت بگ ها استفاده شود. این موضوع بسته به زراحی مناسب نیز هست که بتواند مردم را به فروشگاه شما جذب کند.این به شما بستگی دارد که چه طرحی را انتخب کنید تا نماینده برندتان باشد و یا شخصیت خودتان را نشان دهد پس در ادامه به ایده هایی برای طرح روی تُت بگ می پردازیم.

طرح های تُت بگ که می توانید از آنها الهام بگیرید:

ایده هایی که به شما در ادامه می دهیم همگی به گونه ای هستند کهشما بتوانید از خلاقیت خود استفاده کرده و طرح خود را روی آن پیاده کنید بنابر این نگران خلاقیت خود نباشید چرا که می توانید از آن استفاده لازم را ببرید.

طرح مینیمالیست

بر اساس فرهنگ مینیمالیست، تُت بگ هایی با طرحهای ساده ولی با معنی، فروش خوبی خواهند داشت. چه طرحی که پیاده می کنید گیاه باشد یا منظره، همان تصویر کوچک و ساده می تواند یک نشان از اعتراض به دنیای شلوغ امروز باشد.

منظره ها

خط های باریک و دو سه رنگ می تواند باعث خلق یک منظرهزی با شود. این منظره می تواند کوه، کویر، رودخانه و یا ر مکان دیگری باشد. حواستان باشد که طرح را پیچیده نکنید و ـن را ساده نگه دارید.

گیاهان

یک گیاه را بکشید و به آن کمی بافت اضافه کنید. حالا می توانید طرح خود را به راحتی پیاده کرده و بفروشید.

2. تُت بگ ساحلی

یک کیف ساحلی می تواند فروش شما را افزایش دهد چراکه همه به دنبال یک کیف با دوام و قابل حمل هستند تا با خود به ساحل ببرند.

زندگی درون دریا

برلی کسانی که عاشق حیوانات هستند یا اشتیاق فراوانی برای دیدن اقیانوس ها دارند، یک طرح بامزه و کارتونی از یک لاک پشت یا کوسه می تواند جذاب باشد.

نقل قول

می توانید دنبال نقل قول و جملاات جالب درباره ساحل بگردید. اینجملات می توانند در زبان مادری شما باشند یا هر زبان دیگری. از دیالوگ های فیلم ها نیز قافل نشوید.

غروب آفتاب

رنگ های روشن و گرم خود را بردارید و با ما یک غروب بینظیر در ساحل را به تصویر بکشید. می توانید برای ایده گرفتن از عکس های واقعی استفاده کنید.

3. طرح های گل دار روی تُت بگ

طرح هایی کع گل ها را به تصویر می کشند علاقه مندان زیادی دارند. چون گل هم نمیاد شادی است و هم انرژی مثبت. می توانید از روش های مختلفی برای آوردن یک گل روی تُت بگ خود استفاده کنید اما سه تای آنهارا در ادامه پیشنهاد خواهیم داد.

تک رنگ یا تک طرح

می توانید یک دشت بابونه بکشید یا بوته ای رز. حواستان باشد که طرح را ساده نگه دارید.

گل گلی

یک گل با دو یا سه رنگ طراحی کنید و سپس آن را روی سرتاسر پارچه تُت بگ خود پیاده کنید.

گیاه شناسی

می توانید از عکس یک گیاه و نام آن و توضیحاتی درباره آن استفاده کنید. با این روش فرد می تواند گل مورد لاقه خود را پیدا کند و کیف مربوط بهآن را بخرد.

4. تُت بگ حیوانات

می خواهید دوست داران حیوانات را به خرید از رفوشگاهتان ترغیب کنید؟ از طرح های مربوطبه حیوانات استفاده کنید.

حیوانات مزرعه ای

طرح های دوست داشتنی از حیوانتی درست کنیدکه در مزرعه زندگی می کنند و همه ما آنها را دوست داریم. مثل گاو، خوک، گوسفند، مرغ و … . این گونه مزرعه داران و دوستان مزرعه می توانند وسایل خود را در کیفیف با طرح دلخاه خود حمل کنند.

تُت بگ با طرح سگ و گربه

هدف ما در اینجا مادر و پدران گربه ها و سگ هاست. این طرح می تواند برایشان یادآور موجود پهارچای کیوت و نرمی باشد که در خانه متظرشان است. می توانید خود عکس حیوانات را چاپ کنید و بکشید یا از خریداران عکس حیوان خانگی شان را دریافت کنید و روی بگ چاپ کنید یا بکشید.

موجودات کوهستانی یا بیابانی

از یک منظره کوهستانی یا بیابانی استفاده کنید و یکی از موجودات آنجا را به تصویر بکشید. به طور کلی طرح های مربوط به حیوانات فروش خوبی خواهند داشت.

5. استفاده از متن روی تُت بگ

چه از بین نقل قول ها و جملات کلاسیک و سینمایی چه جوک های روزمره و میم هایی مربوط به گروه هایی خاصف در هر صورت می تواند بسیار تُت بگ بامزه و جالبی بسازد.

جملات قدرت بخش

به عنوان یک طراح می توانید مشتری هایخود را الهام ببخشید که به خریدمحصولات تان ترغیب شوند. مجموعه زیادی از جماات جذاب و قدرت بخش وجود دارند که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. توجه کنید که این جملاتبه هر زبانی که باشند زیبایی خاص خود را دارند.

جملات محبت آمیز

درباره عشق ورزیدن و مهربانی یک سری جمله زیبا پیدا کنید و از انها برای دیزاین تُت بگ خود استفاده کنید.

جملات طنز روی تُت بگ

مردم عاشق سرگرم شدن و خندیدن هستند بنابر این ایده های خنده دار همیشه فروش خوبی دارند. از جوک های خانوادگی گرفته تا میم های نوجوانان، همگی می توانند راه خوبی برای اضافه کردن خنده به زندگی روزمره مشتریان شما باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: داده های محافظت شده