جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ما را به اشتراک بگذارید

کیف جوت قسمت دوم

کیف جوت

در این مقاله چه میخوانیم

کیف جوت یکی از گزینه های عالی برای استفاده روزانه است. شما میتوانید علاوه بر دوست دار محیط زیست بودن از یک کیف با دوام و اقتصادی استفاده کنید و وسایل خود را با آن حمل کنید. به این شکل می توانید به راحتی با یک تیر دو نشان بزنید و زندگی خود را روز به روز سبز تر کنید. استفاده از کیف های پارچه ای مثل کیف جوت راهی برای خلاص شدن از شر پلاستیکم هایی است که زندگی ما را تسخیر خود کرده اند و هر روز تعدادشان زیاد تر می شود.

پیشنهاد می کنیم از صفحه چاپ کیسه پارچه ای دیدن فرمایید. 

جوت چیست؟

جوت یک محصول الیافی است که گیاهان را می کارند و پس از برداشت، می توان محصولات اساسی مختلفی را از آن تولید کرد.بر خلاف چیزی که ممکن است تصور کرده باشید، این پارچه به تازگی اختراع نشده است. از جوت در گذشته قبل از پیدایش پلاستیک و استفاده از نایلونهای پلاستیکی یا کیسه های پارچه ای، جوت محبوب ترین انتخاب به حساب می آمد. پس میتوان نتیجه گرفت اولین نوع کیسه از جوت درست شده بوده است.

تاریخچه کیف جوت

از حدود قرن هفدهم میلادی، از فیبر ها برای حمل محصولاتی مانند مواد غذایی استفاده شد. اما باید اشاره کرد که استفاده از آن تنها برای حمل مواد غذایی نیست و استفاده های بسیار زیاد یرا دارد. همچنین کیف های جوت هم اکنون یکی از عناصر مد و فشن هستند که به تازگی وارد این صنعت شده اند. اما می توان گفت که کیسه جوت با وجود کاربردی بودن به اندازه ساک های کاغذی محبوب نیست چرا که ساک دستی های آماده و ساک های کاغذی و گلاسه استقبال بی نظیری را دریافت کرده اند. بنابراین در خصوص بسته بندی به خصوص بسته بندی پوشاک، ساک های کاغذی بسیار محبوب و مورد انتا عموم هستند در حالی که کیسه های جوت نیز به همان اندازه کاربردی خواهند بود.

دلیل محبوبیت ساک های جوت در صنعت پوشاک

در حال حاضر کیف های حوت و دیگر محصولات ساخته شده از این جنس پارچه پای خود را به صنعت مد باز کرده اند. جوت به دلیل مقرون به صرفه بودنش انتخاب بسیار خوبی است. علاوه بر این اگر شما هم مانند دیگر فرزندان کره زمین به فکر محیط زندگی خود هستید و میخواهید برای جامعه و طبیعت مفید واقع شوید، می توانید جوت را به عنوان ابزاری برای دوست دار محیط زیست بودن ببینید. استفاده از محصولات تجزیه پذیر و جایگزین کردن پلاستیک با آنها راهی بسیار مفید است که بتوانیم انسان دوستداران و طبیعت دوستداران رفتار کنیم. در حال حاضر تقاضای بالا و روز افزون کیسه های ساخته شده از الیاف تجدید پذیر مانند کیسه های پارچه ای یا کنفی و جوت می تواند نشان دهنده این باشد که روزانه افراد بیشتری می خواهند به فکر محیط زندگی خود باشند.

مزایای استفاده از کیف های جوت

همانطور که میدانید کیف های جوت کاربرد های بسیاری دارند و به علاوه، مزایای بسیاری نیز دارند. در ادامه به دلایلی که استفاده از کیسه های جوت مفید است می پردازیم.

پایداری

برداتش جوت هر 6 ماه یک بار است

قابل بازیافت بودن

یکی از بهترین ویژگی های فیبر جوت این است که این فیبر می تواند به طور کامل تجزیه شود و به طبیعت آسیبی نمی زند. علاوه بر این جوت یک ویژگی مهم دیگر دارد که آن قابل بازیافت بودن آن است. جوت را میتوان بازیافت کرد و بازیافت آن انرژی کمی نیاز دارد. همچنین جوت به انعطاف پذیری در بازیافت معروف و شناخته شده است. نه تنها جوت برای طبیعت مضر نیست بلکه قابل بازیافت نیز هست.

انواع کیف جوت

کیف خرید

کیف های جوت کیفهای بسیار مناسبی برای همراه داشتن به هنگام خرید هستند. کافی است یکی از آن ها را بخرید و برای همیشه در کیف دستی خود حمل کنید تا در مواقع لازم استفاده کنید. مخصوصا این کیسه هنگامی که به خرید مواد غذایی می روید بسیار عالی است.

کیف شانه ای

این کیف بسیار فانتزی بوده و مناسب برای مهمانی ها و رویدادها می باشد. 

کیف کنفرانس

یکی از بهترین مصارف جوت استفاده از آن برای نگه هاری دفتر و عملا اهداف آموزشی می باشد. این کیسه با مقاومتی که دارند می توانند به گزینه ی بسیار عالی برای این کارها تبدیل شوند. 

تهیه شده توسط شرکت چاپ جاوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: داده های محافظت شده