جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ما را به اشتراک بگذارید

نایلکس شیری

نایلکس شیری

در این مقاله چه میخوانیم

کیسه های دسته دار تبلیغاتی یکی از پر استفاده ترین محصولات پلاستیکی هست که ما همه روزه در حال استفاده از آنها هستیم آنهم به دلایل مختلف.  خرید از سوپر مارکت ها ،میوه فروشی ها و غیره مکان هایی هستند که در آنجا از کیسه های تبلغیاتی استفاده می کنیم یکی از پرمصرف ترین انواع پلاستیک های دسته دار نایلکس های شیری رنگ هستش که شما می توانید آنها رو داخل هر فروشگاهی پیدا کنید و از آنها استفاده کنید در ادامه در این باره با هم صحبت می کنیم.

کاربرد نایلکس های شیری رنگ چیست؟

تا همین چند سال قبل نایلکس ها و نایلون های مشکی رنگ بدلیل مشخص نبودن باری که درون آنها قرار گرفته خیلی پرطرفدار بودن. اما از آن نقطه ای که بیشتر پلاستیک های مشکی از مواد ضایعاتی بی کیفیت تولید می شدند، به تدریج محبوبیت و طرفداران خودشون را از دست دادند و نایلون های شیری رنگ جایگزین آنها شدند.

برای تولید پلاستیک های شیری رنگ از مواد اولیه درجه یک و مرغوب استفاده می شدند و به همین دلیل با استفاده از آن می توانید انواع مواد غذایی را نیز بسته بندی کرده . این محصول در بیشتر مغازه ها و فروشگاه های استفاده می شود یکی از این دلایل محبوبیت این نوع نایلکس ها رنگ شیری رنگ این پلاستیک هاست که باعث میشه محتویات داخل آن دیده نشود و مخاطبین که بخواهند خریدشان دیده نشود می توانند از این پلاستیک استفاده کنند

چاپ نایلکس شیری رنگ

نایلکس های شیری هم به صورت ساده ساخته میشوند و هم به صورت چاپدار تولید می شوند. نوع ساده اش در بیشتر سوپر مارکت ها سوپر پروتئین ها و میوه فروشی ها و همچنین مغازه های کوچک استفاده می شوند، اما فروشگاه های بزرگ و فروشندگان لوازم بهداشتی و آرایشی اغلب از نایلکس شیری رنگ چاپدار استفاده می کنند تا بتوانند برند خود را روی آن نقشه ببندند چاپ پلاستیک های شیری هم میتواند با طرح های معمولی و عمومی چاپ شوند مانند متشکرم و تنکیو گل لبخند از خرید شما متشکریم و ….

این را بگوییم که مغازه داران فروشندگان می توانند طرح های مد نظر خودشان را روی نایلکس های شیری رنگ چاپ کنند که به آن ها نایلکس های تبلیغاتی گفته می شود تا بتوانند از این طریق تبلیغات برند خود را انجام دهند و بازاریابی آن را سرعت ببخشند.

ابعاد تولید شده پلاستیک های شیری رنگ دسته دار

نایلکس های شیری رنگ به طور معمول در چهار ساز عرضه می شوند:

سایز ۳۰*۴۰ تعداد حدودا ۲۸۰ عدد در یک کیلوگرم

سایز ۳۷*۴۷ تعداد حدودا ۲۰۰ عدد در یک کیلوگرم

سایز ۴۵*۵۵ تعداد حدودا ۹۰ عدد در یک کیلو گرم

سایز ۵۵*۶۵ تعداد حدودا ۶۰ عدد در یک کیلو گرم

خرید نایلکس و نایلون شیری درجه یک

زمان خرید نایلکس شیری دسته دار بهتر است به این موارد زیر توجه کنید.

اول کیفیت رنگ ریزی در نایلون و نایلکس شیری رنگ بسیار حائز اهمیت هست در برخی اوقات به علت استفاده از مواد رنگی نامرغوب و یا اضافه کردن مواد ها به مقدار کمتر از میزان مورد نیار، محصول تولید شده کیفیت قابل قبولی نخواهد داشت و محتوای داخل کیسه به راحتی قابل دیدن هستند

دوم میزان شفافیت و سفیدی آن هاست. این مورد بسیار حائز اهمیت و مهم است استفاده از مواد اولیه بی کیفیت و ضایعات و وجود ناخالصی باعث کدر شدن محصول نهایی میشد.

سوم دوختی محکم و مقاوم این کیسه ها باید دوختی محکم و مقاوم داشته باشند و گرنه باعث پارگی کیسه های شیری رنگ می شود و این کار جنس محصول را بی کیفیت می کند. باید دوختی محکم و پایدار در ته نایلکس های تبلیغاتی اجرا شود تا قدرت دوخت از بین نرود و کیسه پاره نشود.

چهارم استفاده از مواد اولیه با کیفیت

در صورت نبود مواد اولیه با کیفیت کیسه ها بوی نامطبوعی از خودشان انتشار می دهند

حال چند سوال مطرح می شود که در مورد آنها صحبت می کنیم

نایلکس ها و نایلون های شیری اگر بخواهیم به صورت عمده سفارش بدهیم چگونه باید این کار را انجام دهیم؟

شما عزیزان می توانید برای سفارش این نایلون به صورت عمده از طریق بخش تماس با ما در سایت با ما ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را مطرح کنید و اقدام کنید برای سفارش نایلکس و نایلون تبلیغاتی خودتان به صورت عمده

متداول ترین نوع نایلکس و نایلون تبلیغاتی شیری کدام است؟

پلاستیک های دسته دار شیری رنگ در شکل و شمایل مختلف و انواع گوناگون وجود دارد اما بیشتر  از نایلون مدل دسته رکابی استفاده می شود درون بازار هم منظور از نایلکس شیری رنگ دسته دار همان نایلکس رکابی زمینه سفید (شیری رنگ) است.

پیشنهاد می کنیم از صفحه ی چاپ نایلون دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: داده های محافظت شده