جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ما را به اشتراک بگذارید

نایلون و نایلکس دسته دار

نایلون و نایلکس دسته دار

در این مقاله چه میخوانیم

نایلون و نایلکس دسته دار که به عنوان کیسه های حمل در سوپری مارکت ها و فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند و باعث می شود که مشتری شما در جابجایی کالای خود احساس راحتی کند. به احتمال زیاد شما این کیسه هارا در سوپر مارکت ها، میوه فروشی ها ، لباس فروشی ها و داروخانه ها و … دیده باشید به طور کلی می توان گفت که اکثر کسب و کارهایی که کالایی ارائه میدهند از این کیسه پارچه ای در فروشگاه خود استفاده میکنند و آن را در اختیار مشتری های خود قرار میدهند تا مشتریان بتوانند کالای خریداری شده خود را به راحتی با آن کیسه ها جابه جا کنند.

پلاستیک های دسته دار انواع مختلفی دارند که می شود به چند نمونه از آنها اشاره کرد ک

انواع پلاستیک های دسته دار

پلاستیک دسته دار از لحاظ شکل و نحوه اتصال دسته شکل ها و طرح های گوناگونی دارند که می توان به عنوان نمونه به مثال های زیر اشاره کرد.

پلاستیک دسته رکابی: به نمونه پلاستیک که شکل و طرح آن مانند زیر پوش رکابی است پلاستیک و کیسه دسته رکابی می گویند این پلاستیک از توانایی و قدرت و استقامت بالایی برخوردار است و این نکته باعث میشود که شما با استفاده از این نوع پلاستیک ها استرس پاره شدن کیسه های خود هنگام جابجایی کالاهایتان را کمتر کنید و به همین دلیل هم شما می توانید کالاهای سنگین وزن خرید خود را درون این کیسه های قرار دهید و بدین شکل شما از پلاستیک های کمتری استفاده خواهید کرد.

پلاستیک دسته موزی: این نوع کیسه های پلاستیکی به دلیل زیبا و شیک بودن و قابلیت چاپ پذیری بالا اکثر موقع به عنوان یک پلاستیک تبلیغاتی شیک و شکیل به کار میرود که شما می توانید از آن در مهمانی ها مجالس سمینار ها استفاده کرده و اعتبار برند خودتان را با این کار هم حفظ کنید و هم افزایش بدهید.

پلاستیک های دسته تقویتی: این مدل از پلاستیک کمی شبیه به نمونه دسته موزی است که به دلیل اینکه از درون کیسه یک لایه اضافی نایلون در قسمت دسته وجود دارد دسته دارای استقامت بیشتری است که شما می توانید از حمل بارهای سنگین با این نوع پلاستیک و یا دسته احساس راحتی کنید و دیگر دغدغه پاره شدن پلاستیک را نداشته باشید

پلاستیک های دسته بندی: کیسه های پلاستیکی بند دار که به دسته زنبیلی شناخته می شوند قابیلت تحمل وزن کمتری نسبت به بقیه کیسه های پلاستیکی دارد و نمی شود از آن برای حمل بارهای سنگین استفاده کرد چون ممکنه که این پلاستیک حین حمل بار سنگین پاره بشوند و بار شما از آن بیرون بریزد به دلیل کم بودن استقامت این پلاستیک از این پلاستیک در جهت فروشگاه های پوشاک و نمایشگاه ها استفاده می شود و برای مصارفی که حمل بار های سنگین انجام می دهند مناسب نمی باشند و پیشنهاد نمی شود که از این پلاستیک ها برای حمل بار سنگین استفاده کنید.

نایلون و نایلکس دسته دار فرقشان در چیست؟

این را هم بدانید که کیسه های پلاستیکی از نظر جنس نیز به انواع نایلون و نایلکس دسته دار یا بدون دسته تقسیم می شوند. جنس نایلون نرم است و انعطاف پذیر است و شفاف. برای حس کردن نرمی نایلون کافیست روی آن دست بکشید این راهم بدانید که نایلون صدای بلندی هم هنگام استفاده از آن ایجاد نمی کند از نایلون های بهتر است برای حمل کالاهای سنگین استفاده نکنید شما می توانید برای استفاده از نایلون آن را در لباس فروشی ها و داروخانه ها استفاده کنید که وزن بار زیاد نمی باشد ولی در  مقابل، نایلکس این گونه نیست و از کیفیت و استقامت بهتری برخوردار است و شما می توانید از آن برای حمل بارهای سنگین استفاده کنید .نایلکس ها با دست زدن شما به آنها صدای نسبتاً زیادی را تولید میکنند این را هم در مورد نایلکس بگوییم که شفافیت کمتری نسبت به نایلون ها دارد شما می توانید آنها را در اصنافی مثل میوه فروشی ها و غیره که کالاهای نسبتاً سنگینی در آن مکان ها به فروش میرسد ببینید.

چاپ پلاستیک دسته دار

برای زیبا کردن و بهتر کردن جلوه پلاستیک ها رو آنها چاپ انحام میدهند. این نوع پلاستیک های چاپ دار میتواند برای شما و برند شما یک تبلیغات خوب باشد و باعث تبلیغ برند شما و بیشتر شناخته تر شدن برند شما شوند. این را هم بگوییم که چاپ پلاستیک هم به صورت اختصاصی و برای هدف های تبلیغاتی و هم به صورت چاپ آماده انجام می شود. کسب و کار هایی که علاقه دارند که از این روش تبلیغات خود را انجام دهند می توانید به سراغ این پلاستیک ها بروند و سفارش پلاستیک های دسته دار با طرح و نقش خودشان را بدهند تا بتوانند با آن بخشی از تبلیغات خود را انجام دهند به این شکل شما صاحب پلاستیک دسته دار با عنوان و لوگو و برند خودتان خواهید بود با این حال اگر کسب و کارهایی که میخواهند بسته بندی متمایزی نسبت به رقبای خودشان داشته باشند ولی بودجه کمی دارند می توانند از نایلون های تبلیغاتی با طرح های آماده استفاده کنند که به نام نایلون فانتزی هم مشهوری هستند.

چاپ پلاستیک دسته دار کیلویی

پلاستیک دسته دار کیلویی میخواهید سفارش دهید؟ شما میتوانید با سفارش پلاستیک های دسته دار کیلویی با حجم بالا با قیمت پایین تری مواجه می شوید و از نظر باربری هم هزینه کمتری پرداخت می کنید. به صرفه تر این نایلون های تبلیغاتی را جابه جا کنید که همه این چیز ها شما را با قیمت کمتری مواجه خواهند کرد شما می توانید برای سفارش پلاسیک های تبلیغاتی به ما تکیه کنید شما می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید برای سفارش پلاستیک های دسته دار خودتان به صورت کیلویی.

نایلون را انتخاب کنم یا نایلکس 

این که نایلون را انتخاب کنید یا نایلکس را به شما و هدفتان بستکی دارد. اگر کسب و کارتان با کالا های سنگین ارتباط دارد می توانید از نایلکس استفاده کنید و همچنین اگر میخواهید یک چیز شکیل و زیبا داشته باشید با طرح و برند خودتان ما نایلکس را پیشنهاد می دهیم اما اگر مواردی که گفته شد فعلاً برای شما اهمیتی ندارد می توانید از نایلون ها استفاده کنید.

پلاستیک های دسته دار چه سایز هایی دارند؟ این نوع پلاستیک ها در ابعاد گوناگونی تولید می شوند که کوچک ترین آن سایز 20*30 و بزرگترین آن سایز 60*75 می باشد.

خوب بودن یا بد بودن کیسه های پلاستیکی را از کجا می توانیم بفهمیم؟ پلاستیک های بی کیفیت از مواد بازیافتی استفاده میشود و ویژگی های این نوع پلاستیک ها کدر بودن و بوی زننده آن ها اشاره کرد.

ایا امکان تولید پلاستیک های دسته دار رنگی هم وجود دارد؟ بله انواع نایلون ها و نایلکس را می توانید با افزودن مستربچ رنگ به صورت شفاف، مشکی و شیری و رنگی تولید کنید.

پیشنهاد می کنیم از صفحه چاپ نایلون دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: داده های محافظت شده