جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ما را به اشتراک بگذارید

نایلون دسته رکابی

نایلون دسته رکابی

در این مقاله چه میخوانیم

نایلون دسته رکابی یکی از انواع پر مصرف ترین پلاستیک ها در صنعت چاپ کیسه های پلاستیکی است.به بیان دیگرجنس اصلی و اولیه آن نایلکس میباشد وبدین ترتیب نام آن نایلکس دسته رکابی است.اما بدلیل آنکه در محاوره نایلون دسته رکابی نام دارد دراین متن با این عنوان از محصول یاد شده استفاده میکنیم.

نایلون دسته رکابی در دو نوع شفاف و رنگی چاپی که معمولا شیری رنگ هستند دسته بندی میشوند.

تولید نایلون های شفاف با استفاده از متریال درجه یک انجام میشود به همین دلیل از آنها در فروشگاهای مواد غذایی و داروخانه استفاده میشوند و کاربرد فراوانی دارند.

نایلون های چاپی با چاپهای عمومی واختصاصی تولید و عرضه میشوند.بیشترین تاکید ما در این مقاله بر روی نایلون های چاپی اختصاصی میباشد و عمده فعالیت مجموعه سیلک جاوید را در بر میگیرد.

مجموعه سیلک جاوید در انواع زمینه های فروش و چاپ و بطور کلی تولید تخصصی انواع نایلون فروشگاهی مهارت و فعالیت دارد.

  نایلون هایی که دارای چاپ اختصاصی میباشند یکی از بهترین گزینه های تبلیغات با قیمت منایب میباشد.زیرا نایلون در مقایسه با بگ های پارچه ای و تبلیغاتی مانند پخش تراکت و کارت و یا حتی تبلیغ در فضای مجازی و غیره قیمت کمتری دارد.پس میتواند گزینه مناسبی برای افراد و مجموعه هایی  که هدف انجام یک تبلیغ کم درامد را دارند باشد.

قیمت نایلون دسته رکابی

با توجه به مواد بکار رفته در ترکیبات و درجه بندی نایلون ها قیمت آن مشخص میشود و آن را بصورت کیلویی حساب میکنند.نایلون هایی که به طور کامل با استفاده از مواد پتروشیمی تولید میشوند قیمت بالاتری دارند که البته این نایلون ها بیشترین تعداد در هر کیلو را در بر میگرند که این امر هزینه بالای آن را توجیه میکند.

اکثر نایلکس های تولید شده موجود در بازار دارای ترکیبات کربنات هستند.نایلون هایی دارای 10 تا 15 درصد تریبات کربناتی هستند درجه یک بشمار میروند و اضافه کردن کربنات به ترکیبات نایلکس باعث کاهش قیمت آن میشود.بدیهی است که در این مورد تعداد نایلون نیز ذز هر کیلو کاهش می یابد. مثلا در یک کیلو نایلون با مواد کامل پتروشیمی در سایز 45*55 در هر کیلو 130 عدد نایلون تولید می شود. اما با اضافه کردن کربنات به اندازه 15 درصد تعداد نایلون به 100 عدد در هر کیلو کاهش می یابدو قیمت آن نیز کاهش می یابد.

اگر مقدار کربنات بکار رفته در نایلکس به 30 درصد برسد نایلون درجه 1,5  محسوب میشود.نایلون هایی که با استفاده از مواد بازیافتی تولید میشوند نیز درجه 2 هستند و قیمت پایین تری دارند اما برای مشاغلی  مانند فروشگاهای مواد غذایی بعلت بهداشتی نبودن آن مناسب نیستند.

 نایلکس رکابی

همانطورکه در ابتدای این موضوع بیان شد دسته رکابی ها اکثر از جنس نایلکس تولید میشوند که این نوع نایلکس ها که دسته رکابی نام دارند در اکثر فروشگاه های کشور مانند فروشگاه های مواد غذایی،داروخانه ها و … به وفور مورد استفاده قرار میگیرند.دسته بندی این کیسه های پلاستیکی به نایلون و نایلکس به مواد بکار رفته در آنها بستگی دارد اما اگر بخواهیم از نظر ظاهری آنها را از یکدیگر تفکیک کنیم، نایلون ها دارای ظاهری نرم و براق هستند و این در صورتیست که جنس نایلکس تا حدودی خشک میباشد و در بیان مقایسه ای دیگر میتوان گفت که از لحاظ تعداد در کیلو و قیمت ،نایلکس قیمت کمتر و به صرفه تری نسبت نایلون دارند.

با اینکه ما در این متن بارها از واژه نایلون دسته رکابی استفاده کرده ایم ،مقدار کمی از از نایلون ها برای دسته رکابی ها بکار گرفته میشوند و اکثر دسته رکابی هایی که در بازار وجود دارند نایلکس هستند.اما برای فهم بهتر با توجه به اطلاعات عامه مردم ،در این متن از کلمه نایلون به جای کلمه نایلکس استفاده کرده ایم.

مجموعه سیلک جاوید ارائه کننده چاپ بر روی نایلکس های دسته رکابی با معقول ترین و مناسب ترین قیمت و در عین حال با بهترین کیفیت می باشد که با افتخار تمامی مشتریان این مجموعه از کیفت و قیمت خدمات  و تولیدات رضایت داشته اند.

پیشنهاد می شود از صفحه ی چاپ نایلون دیدن فرماید

کیفیت ساخت نایلکس و مواد اولیه

افراد سود جو در این صنعت کم نیستند. بسیار دیده شده است که برخی تولید کنندگان برای تولید محصول خود به جای آن که از مواد با کیفیت و خوب استفاده کنند از مواد بازیافتی که کیفیت پایینی دارند استفاده می کنند این مواد به دلیل این که بازیافتی می باشند مقاومت بسیار کمی دارند و به هیچ شکل نمی توان برای موارد بهداشتی  و حمل غذا از آنها استفاده کرد. در حالی که این تولید کنندگان از این نایلکس ها با نام نایلکس درجه یک یاد می کنند.

برخی از مشکلاتی که استفاده از استفاده از مواد نامرقوب به وجود می آورند

  1. مقاومت و خاصیت کششی پایین
  2. از بین رفتن زیر نور آفتاب
  3. پارگی نایلکس زیر بار های سنگین
  4. ایجاد هزینه اضافه برای استفده کنند به دلیل زود پاره شده این نایلکس ها

به همین دلایل هم بسیار اهمیت دارد تا از شرکت ها و تولید کنندگان مطرح و شناخته شده محصولات خود را تهیه کنید.

دو موردی که در امر مقاومت این محصولات بسیار تاثیر دارند

  1. کیفیت مواد مورد استفاده
  2. کیفیت دوخت و پرس این کیسه ها

اگر موادی که در در تولید پلاستیک این محصولات استفاده می شود از کیفیت خوبی برخوردار باشد این امر می تواند مقاومت این کیسه ها را بسیار بالا ببرد جدا از این مورد کیفیت دوخت و پرس این گونه نایلون ها و نایلکس ها هم امر بسیار مهمی در افزایس مقاومت کششی این گونه نایلون ها دارد.

چاپ روی پلاستیک دسته رکابی

بسیاری از فروشگاه ها برای انجام برندینگ و تبلیغ خود بری از کیسه های پلاستیکی استفاده می کنند . آنها مواردی مانند شعار تبلیغاتی خود، آدرس و شماره تماس فروشگاه و غیرع را برروی نایلکس چاپ می کنند. استفاده از رنگ مرغوب و کیفیت بالا این امکان را برند شما به درستی برروی نایلکس ها چاپ شود . به همین دلیل هم باید حتما برای بر روی نایلکس پلاستیکی از شرکت هایی که سابقه ی  خوبی در امر چاپ برروی نایلون و نایلکس پلاستیکی دارند استفاده کنید.

پیشنهاد می شود از صفحه ی چاپ کیسه پارچه ای دیدن فرماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: داده های محافظت شده