جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ما را به اشتراک بگذارید

چاپ روی پلاستیک

حقیقت این است که تقریبا انجام هرکاری با تکنولوژی امروز بسیار راحت می باشد و تنها مورد مهمی که باید بهش توجه کنید این است که نتیجه ی کار باید برجسته باشد. مواد پلاستیکی شفاف، ابزاری عالی برای شما جهت ارائه ی کارهای تجاری و همینطور مواردهنری می باشد.تمام آن چیزی که شما باید بدانید این است که چطور میتوان بر روی پلاستیک تصاویری را چاپ کرد..واقعیت این است که پلاستیک به خاطر خواص بی نظیرش، ماده ای خارق العاده است.

در این مقاله چه میخوانیم

چاپ لیزر روی پلاستیک چگونه انجام می‌شود؟

این روش یک روش چاپ دیجیتال الکترواستاتیک است. با استفاده از این فرآیند می توانید به گرافیک و متن های درجه یک دست پیدا کنید.  تمام کاری که برای چاپ انجام می شود، رفت و آمد یک  پرتوی لیزر به طور مکرر روی یک استوانه ای با بار منفی می باشد.  برای چاپ بر روی پلاستیک، یک چاپگر لیزری اداری استاندارد مناسب است. وگرنه ممکن است که فیوز چاپگر بیش از اندازه گرم شود و ورقه های پلاستیکی ذوب شوند.

چاپ طلاکوب روی پلاستیک چگونه انجام می‌شود؟

روش چاپ طلاکوب یک روش عالی برای چاپ بر روی کیسه های پلاستیکی کامل می باشد.به راحتی می توانید کیسه ها را از دستگاه چاپ عبور دهید تا چاپ بر روی یک کیسه کامل شود و یک نتیجه ی عالی داشته باشید. البته این روش برای تعداد کمی پلاستیک مناسب است. اگر جوهر ندارید، می توانید یک زرورق را به جای جوهر قرار دهید تا کار آن را انجام دهد. البته برای استفاده از این روش، فقط می توایند دو رنگ به کار ببرید. پس هنگام چاپ یگ رنگ از فضای کافی برای چاپ راحت رنگ بعدی مطمئن شوید.

چاپ دیجیتال جوهر افشان روی پلاستیک چگونه انجام می‌شود؟

امروزه شما می توانید تصاویر و کلمات را بر روی وسایل فیزیکی چون پلاستیک چاپ کنید. بااستفاده از چاپگر، درایور چاپ، کاغذ و یک جوهر مایع می توانید این کار را راحت انجام دهید.چاپ دیجیتال یک چاپ حرفه ای می باشد. با این روش می توانید تصاویر کوچک را با کمک دیجیتال در یک فرمت بزرگ چاپ کنید. این روش چاپ به کمترین تنظیمات احتیاج دارد. البته این روش چاپ برای دوره های کوتاه مدت مناسب است و دلیل این موضوع هم این است که دوره های طولانی مدت به دلیل صرف جوهر و قیمت بالای جوهر این چاپگرها، مقرون به صرفه نمی باشد.

چاپ اسکرین روی پلاستیک چگونه انجام می‌شود؟

چاپ اسکرین یک چاپ سنتی است و برای مواردخاصی مناسب است. دراین روش از شابلون های آمده بر روی ابریشم های توری و نرم استفاده می شود. با استفاده از ابریشم طوری، رنگ ها را جذب کرده و بعد طبق طرح شابلون آن را به روی بستر مورد نظر انتقال می دهند. مرحله ی بعدی هم استفاده از اشعه ی فرابنفش برای خشک کردن جوهر می باشد. این روش چاپ، بسیار بادوام است و میتوانید از رنگ های تند و شادی برای این کار استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: داده های محافظت شده