جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ما را به اشتراک بگذارید

قیمت ساک دستی تبلیغاتی 

Promotional handbag price

در این مقاله چه میخوانیم

قیمت ساک دستی تبلیغاتی برای فروشگاه هایی که به تبلیغات و برند خود اهمیت می دهند بسیار مهم است. ساک های دستی تبلیغاتی انواع مختلفی دارد که انتخاب بهترین گزینه که کیفیت خوب  و قیمت مناسبی داشته باشد دارای اهمیت است.

برای انواع گزینه ها برای تبلیغات می توان به ساک دستی کاغذی، بگ پارچه ای سوزنی، ساک دستی تبلیغاتی، کیسه های مثقال و کتان، کیسه های برزنتی از انواع گزینه ها برای تبلیغات می باشد.

در ادامه به توضیح مختصر از هر کدام می پردازیم

برای انتخاب یک ساک دستی تبلیغاتی مناسب و خوب باید از انواع خصوصیات آن آگاه باشیم و این نکته را هم فراموش نکنید که یکی از مهمترین چیز هایی که باید بدانیم قیمت هست. در ادامه به مقایسه ساک دسته تبلیغاتی و کیفیت هر کدام می پردازیم.

ساک دستی تبلیغاتی سوزنی:

از ساک پارچه ای سوزنی می توان به عنوان پرکاربردترین ساک دستی تبلیغاتی اشاره کرد. این نوع ساک یعنی ساک سوزنی از پارچه اسپان باند تولید شده که تجزیه پذیر می باشد و جایگزین مناسبی برای نایلون می تواند باشد.

برای داشته یک تبلیغ خوب و مناسب باید یک کیسه مقاوم برای تبلیغات داشته باشیم. کیسه های سوزنی مقاومت و ماندگاری خوب و بالایی دارند. اگر کیسه ای با مقاومت و ماندگاری بهتری می خواهید می توانید از گرماژ 90 استفاده کنید. کیسه های پارچه ای متقال و کتان از نظر مقاومت بسیار بهتر هستند ولی قیمت بسیار بالاتری دارند که از نظر اقتصادی و قیمت زیاد به صرفه نیستند.

کیسه های برزنتی هم دارای مقاومت خوب و بالایی هستند  اما به دلیل قیمت بالای این نوع کیسه کسب و کار ها برای تبلیغات خودشان ،زیاد جذب استفاده از این نوع کیسه برای تبلیغات نشده اند و این نوع کیسه یعنی کیسه های برزنتی بیشتر در مساجد و امامزاده ها برای کفش استفاده می شود.

از دیگر گزینه های تبلیغاتی می توان به ساک دستی کاغذی با ظاهری جذاب از دیگر گزینه ها برای تبلیغات اشاره کرد.  شاید با خودتان بگویید که ساک دستی کاغذی قیمت بهتری و به صرفه تری نسبت به بقیه گزینه ها داشته باشد ولی اینطور نیست و قیمت ساک دستی کاغذی بسیار بالاتر از ساک دستی تبلیغاتی سوزنی است.

همچنین این راهم به شما بگوییم که این نوع کیسه از مقاومت پایینی برخوردار است و نسبت به رطوبت حساس هستند و کیفیت خود را در طول زمان از دست می دهند. از ساک های کاغذی به این دلیل که جذاب هستند بیشتر برای تحویل کادو استفاده می شوند

بگ پارچه ای سوزنی یک بگ دوستدار محیط زیست

در سال های اخیر ما شاهد افزایش استفاده از کیسه های پارچه ای سوزنی دوستدار طبیعت هستیم و شاهد این هستیم که به دلیل رونق گرفتن این صنعت این نوع کیسه های در حال افزایش جذابیت ظاهری خود هستند. شاپینگ بگ طرح دار از گزینه های شیک و مناسب برای تبلیغات می باشند. طرح های مختلف که بر روی پارچه چاپ شده و سپس به سمت تولید بگ پارچه ای می رود. یک ساک باکیفیت و عالی و شیک را ایجاد می کند که فروشگاه های برند می توانند برای بیشتر شدن بازدهی شان از آن استفاده بکنند.

این را بدانید که این کیسه ها قابلیت بازیافت در طبیعت را دارند و به طبیعت باز می گردند و به همین دلیل است که به این کیسه ها دوستدار محیط زیست نیز می گویند. این یک موضوع مهم است همه ما نسبت  به حفظ محیط زیست مسئولیم و نابودی محیط زیست باعث نابودی ماهم می شود. حفظ محیط زیست در کنار یک تبلیغ عالی و خوب چیزی است که فروشگاه ها را جذب به این کرده است تا از چاپ نایلون برای تبلیغات خود و برند خود و برای بیشتر شدن سرعت پیشرفت خود استفاده کنند.

کیسه های پارچه ای سوزنی در بین تمامی گزینه های ساک های دستی تبلیغاتی از قیمت و کیفیت مناسب برخوردار است و شما می توانید آن را جایگزین کیسه های پلاستیکی کنید اگرچه حذف کامل نایلون ها در عصر حاضر امکان پذیر نیست اما با فرهنگ سازی صحیح و درست می توان آن را تا جای ممکن کاهش داد و همچنین به حفظ بقای محیط زیست با این کار کمک کرد.

ساک های دستی تبلیغاتی برای بازدهی بیشتر فروش 

ساک های دستی  تبلیغاتی می تواند یکی از گزینه های شما برای تبلیغات برند خود و فروشگاهتان  باشد. اکثر شما این متن را شنیده اید که تبلیغات هزینه نیست بلکه سرمایه گذاریست. تبلیغات مناسب اگر اصولی و درست اجرا شود می تواند باعث رشد و فروش کسب و کار شما شود. این را هم بدانید که هر کسب و کاری برای فروش بیشتر در بازار رقابتی امروز نیازمند تبلیغات خوب و اصولی و درست میباشد

تبلیغات شامل موارد و روش های زیادی میباشد که گران ترین آن و پر هزینه ترین آن تبلیغات تلویزیونی میباشد. تبلیغات در فضای مجازی و تبلیغات تراکتی و تبلیغات بیلبوردی می توانید از جمله روش های تبلیغاتی باشد.

هر کدام از این مدل های تبلیغاتی برای جذب مشتری در زمان ها و موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. شما برای جذب مشتری بیشتر و کاسنی که هنوز از شما خرید نکرده اند نیاز به تبلیغات رسانه ای دارید. اما این نکته را بدانید که نباید از حفظ مشتری های حال حاضر خود غافل شوید علاوه بر کیفیت و قیمت اجناس و خدمات شما شما باید محصول خود را با یک کیفیت قابل قبول و پرزنت خود به مشتری خود تحویل دهید.

قیمت مناسب ساک های دستی

ساک های دستی تبلیغاتی می تواند یک گزینه مناسب برای پرزنت محصول و تحویل به مشتری شما باشد. و شما شانس این را خواهید داشت که مشتریان شما از این نوع تحویل محصول رضایت داشته باشند و این انگیزه درون آنها شکل بگیرد  که باز هم از شما خرید بکنند

ساک های تبلیغاتی شما نه تنها در ظاهری خوب و آراسته رضایت مشتری شمارا به ارمغان می آورد بلکه مانند یک تابلو ی تبلیغاتی زنده در سطح شهر عمل می کند. و کسانی که نام برند شمارا نشنیده باشند با دیدن این کیسه تبلیغاتی نام برند شما در ذهنشان نقش ببندد

پیشنهاد می کنیم از صفحه چاپ نایلون دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: داده های محافظت شده