جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ما را به اشتراک بگذارید

پنبه در تولید کیسه های پارچه ای چه نقشی دارید؟

پنبه در تولید کیسه های پارچه ای چه نقشی دارید؟

در این مقاله چه میخوانیم

سفارش و انتخاب کیسه شما کاملا بستگی به کابرد و استفاده ای که از آن می کنید دارد. از آن در چه فعالیت هایی استفاده می کنید؟چه میزان وزنی را با آن حمل می کنید؟ آیا نیاز دارید در برابر رطوبت مقاوم باشد؟ میزان استفاده شما از آن چقدر است ؟ یک بار؟ ده بار؟ یا برای استفاده طولانی مدت است؟ آیا نیاز دارید کیف شما تاشو باشد و جمع شود؟ یا اینکه نیاز دارید قابل شستشو باشد؟ شاید هم می خواهید برای حمل غذا استفاده کنید و باید در برابر گرما مقاوم باشد. در کل سفارشی که می دهید کاملا مربوط به استفاده ای می شود که شما از آن کیسه در طول روز می کنید.

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشت از قیمت و ثبت سفارش از صفحه ی چاپ کیسه پارچه ای دیدن فرمایید.

جنس پارچه برای کیسه های سفارشی

در این صنعت پارچه های مختلفی وجود دارد که با توجه به نوع کیسه و نوع پارچه ای که شما انتخاب می کنید ما برای شما این کیسه ها را تهیه کرده و به شما تحویل می دهیم.ما کیسه های زیادی با مواد مختلفی تولید کرده ایم که لیست کردن آنها دشوار است. برخی از مواردی که باید به آن توجه کرد ژل PVC یا چرم PU است که کاملا شبیه چرم طبیعی است اما با این تفاوت که پلاستیکی است. و به عنوان چرم گیاهی شناخته شده است.

انواع پارچه کیسه

از پارچه جوت برای تهیه کیسه پارجه ای می توان به عنوان یکی از مناسب ترین و بهترین کیسه ها برای محیط زیست نام برد. زیرا فیبر استفاده شده در این نوع پارچه این مواد را سازگار با محیط زیست کرده است و زیست تخریب‌پذیر است. پنبه ارگانیک هم از موادی است که از آن به عنوان یک انتخاب هوشمندانه در تولید کیسه استفاده می شود زیرا این مواد زیست تخریب پذیر هستند.

پنبه بازیافتی برای کیسه

در حین فرآیند تولید و کاشت و برداشت پنبه 40% از این گیاه هدر می رود. و پارچه هایی که از ضایعات و اضافات پنبه تولید می شود را پنبه بازیافتی می گوییم. این پنبه از آسیب به محیط زیست جلوگیری می کند و در واقع دوستدار محیط زیست است و ما از این فرایند بسیار خوشحالیم که به محیط زیست آسیب نمی رسانیم.

مزایای پنبه بازیافتی برای کیسه ها

بسیاری از سبک های کیف به وسیله این پارچه انعطاف پذیر ساخته می شوند مانند کیف های نخی بازیافتی ، کیف های خرید، کیف هایی برای لوازم آرایشی،کیف های تاشو گه کاربرد های زیادی در زندگی روزمره ما دارند.

پنبه بازیافتی لباس های نساجی غیرقابل استفاده را تغییر کاربری داده و از اشغال شدن زمین از آلودگی و مواد باازیافت نشده جلوگیری می کند.به همین دلیل این پارچه را یه پارچه پایدار می خوانیم.

از مزایاس این پارچه می توان :

با دوام بودن
قابل شستشو بودن
قابل شستشو بودن با آب سرد
و قابلیت بیش از حد چاپ روی آن را نام برد

پنبه که از بزرگ ترین محصولات غیر غذایی جهان است و موارد زیادی از منسوجات مانند کیف و لباس توسط این محصول ساخته می شود.

پنبه به دلیل ساختاری که دارد زودتر از سایر گیاهان دچار آفت می شود. این محصول کمتر از 3 درصد زمین های کشاورزی جهان را در بر گرفته اما بیشترین حجم آفت کش و سموم را استفاده می کند. با پیشرفت فناوری و علم در سطح جهان سموم و آفت کش های بسیاری در جهان ساخته شده است اما هزینه بیشتری نسبت به آفت کش های قدیمی دارند. با این حال کشور های توسعه یافته همچنان از سموم قدیمی استفاده می کنند با اینکه از مضرات آن برای محیط زیست و کشاورزان هستند.

اما در فراند تولید پنبه ارگانیک از سموم و کود های شیمیایی استفاده نشده است. این پنبه از فرایندی است که تنوع زیستی، چرخه بیولوژیکی، و همچنین سلامت خاک را حفظ می کند، رشد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: داده های محافظت شده