جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ما را به اشتراک بگذارید

چاپ نایلون فروشگاهی | نایلون عمومی

چاپ نایلون فروشگاهی | نایلون عمومی

در این مقاله چه میخوانیم

چاپ نایلون فروشگاهی از جمله موادی است که در همه مغازه ها مورد استفاده می باشد. نایلون های عمومی از جمله نایلون های فروشگاهی است می توان برر روی آنهای تصاویر با رنگ های جذابی چاپ کرد سپس برای برند سازی در فروشگاه ها مورد استفاده قرار گیرد. فروشگاه ها بای تحویل اجناس خود به مشتریان نیاز به بگ های پارچه ای یا نایلون پلاستیکی می باشد . ولی در بیشتر مواقع در فروشگاه ها از نایلون فروشگاهی یا به عبارت دیگر از نایلون عمومی استفاده می کنند که در بیشتر مواقع بی رنگ یا سفید می باشد.

دلیل استفاده از این نایلونها قیمت بسیار مناسب نایلون فروشگاهی است . قیمت این نایلون ها به دلیل بسیار پایین است که حجم تولید آنها بسیار بالا است زیرا مصرف زیادی در صنایع مختلف دارند . این روزها تولید کنندگان نایلون از طرح های زیادی استفاده کرده اند که با توجه به بازخورد فروش این طرح ها در بازار تولید آن متوقف یا ادامه می یابد.

یکی از طرح های فروشی که بین تولیدکنندگان نایلون فروشگاهی رواج دارن طرح لبخند می باشد که اکثر تولید کنندگان با آن آشنا می باشند. سالهاست که این طرح در بین فروشندگان از رواج بسیار بالایی برخوردار بوده است اما با گذشت روزها و ایجاد طرح های دیگر فروش طرح لبخند کاهش یافته است . اگر چه هنوز هم جزو پرفروش ترین طرح های فروش به شمار می رود.

انواع نایلون فروشگاهی و عمومی

رجه بندب نایلون های فروشگاهی و عمومی متفاوت می باشند د ربیشتر مواقع به صورت درجه 1، درجه 2 و درجه 1.5 تقسیم می شوند. این درجه بندی بیشتر بر اساس میزان مقاومت نایلون ها می باشد.

نایلون درجه 1 دارای مقاومت بالایی نسبت به سایر نایلون ها می باشد .ضخامت این نایلون ها کم می باشد ولی به دلیل این که در تولید این گ.نه تایلون ها از مواد درجه یک استفاده شده است مقاومت بالایی نسبت به سایر نایلون ها دارند. بسیاری از فروشگاه ها از این مدل استقبال می کنند. اگر چه قیمت این نوع نایلون بالاتر می باشد اما به دلیل ضخامت پایین و تعداد در کیلو بالا مورد استقبال قرار می گیرند.

اما نایلون فروشگاهی که از همه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد نایلون درجه 1.5 می باشد. بریا تولید این نوع نایلون از کربنات استفاده می شود زیرا قیمت پایینی دارد. کربنات استفاده شده در نایلون درجه 1.5 بدرست از که باعث کاهش قیمت این نایلون فروشگاهی و عمومی می شود ولی از جهتی باعث افزایش ضخامت آنها هم می شود و همین مورد باعث می وشد تعداد کمتری در هر کیلو نسبت به نایلون درجه 1 جای گیرد.

البته نوع دیگری از نایلون درجه 1.5 وجود دارد که در ضخامت های کم تولید می شوند از این نوع نایلون در فروشگاها برای جابجا کرد اجسام با وزن بسیار پایین استفاده می شود.

این نکته را باید بیان کرد که از نایلون درجهه یک و برخی موارد نایلون درجه 1.5 به دلیل آن که مواد با کیفیت در تولید آنها استفاده شده است بریا موارد بهداشتی نیز مورد استفاده می باشند.

نایلون فروشگاهی درجه 2 به دلیل آن که بریا تولید آنها از مواد بازیافتی استفاده می شود و از نظر بهداشتی این مواد دارای بیماری ها و میکروب می باشند نمی توان از این نایلون ها در مواردی که نایلون با مواد غذایی و بهداشتی در تماس است استفاده شود. استفاه از این نایلون ها بسیار کم می باشد . تعداد این نایلون ها در هر کیلو نسبت به نایلون درجه 1 و 1.5 منتر می باشد . به دلیل آن که در تولید آنها از مواد بازیافتی استفاده می شود مقاومت پاینین دارند و برای همین هم باید در ضخامت های بیشتری تولید شوند.

دسته بندی نایلون

نایلون فروشگاهی از نظر نوع و جنس بخ دو دسته تقسیم می شوند.

  1. نایلون
  2. نایلکس

از نظر قیمت نایلکس ها داری قیمت مناسب تری نسبت به نایلون فروشگاهی می باشند و از نظر ضخامت نسبت به نایلونها داری ضخامت کمتری می باشند. در مقابل نایلکس نایلون ها قرار دارد که بیشتر در حالت نرم و براق موجود می باشد و دارای نقاومت بالای نسبت به تایلکس می باشد. نایلکس ها اکثرا به شکل دسته رکابی و دسته موزی تولید می شوند. ولی نایلون ها به صورت دسته موزی دسته تقویت و دسته بندی تولید می گردد که این نوع تولید دسته ها باعث مقاومت و ظاهر بهتری برای نایلون می شود.

نایلون ها و نایلکس ها در طرح ها و سایزهای مختلفی تولید می شوند که همین طرح ها و سایزها بعث شده است تا در بین فروشندگان از مهبوبیت بسیاری برخوردار شوند.

پیشنهاد می کنیم از صفحه ی چاپ کیسه پارچه ای دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: داده های محافظت شده