جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ما را به اشتراک بگذارید

نایلون های فروشگاهی

نایلون-های-فروشگاهی

در این مقاله چه میخوانیم

نایلون های فروشگاهی در هر فروشگاهی وجود دارند و یکی از پر کاربرد ترین جنس در فروشگاه ها می باشند. هر فروشگاه و مغازه ای از مواد غذایی گرفته تا پوشاک و کفش و از لبنیات گرفته تا رستوران و فست فود، همه به نایلون های فروشگاهی نیاز دارند.

پیشنهاد می کنم برای سفارش چاپ نایلون دیدن فرمایید

در هر یک از فروشگاه هایی که نام بردیم جنس کیسه های استفاده شده متفاوت هستند. این انواع شامل نایلکس های شفاف، نایلون های طرح عمومی و نایلون های طرح اختصاصی هستند. اما می توان گفت که پرکاربرد ترین این انواع، نایلکس های شفاف هستند. اما همه با یکدیگر موافقیم که بهترین انتخاب برای هر فروشگاهی نایلون های تبلیغاتی با چاپ اختصاصی هستند.

نایلون فروشگاهی با چاپ اختصاصی

یکی از بهترین انواع نایلون های تبلیغاتی، نایلون هایی با چاپ طرح اختصاصی می باشند. نایلون های فروشگاهی با چاپ اختصاصی یکی از راه های موثر بازاریابی است و می تواند در کنار بقیه راه های بازاریابی تاثیر بزرگی بر روی شناخت برند شما بگذارد.همه فروشگاه ها دوست دارند کیسه هایی با طرح لوگو و برند خود را به خریداران ارائه دهند اما بسیاری از انها به دلیل نیاز داشتن این سفارش به حجم بالا، از این کار صرف نظر می کنند.

حداقل سفارشی که برای چاپ نایلون و نایلکس ثبت می شود حدود 100 کیلوگرم در هر سایز می باشد که میزان زیادی است. اما مجموعه ما به صورت تعدادی از شما سفارش می گیرد و کار را برایتان راحت تر می سازد.

نایلون های فروشگاهی با طرح عمومی

افرادی هستند که نمی خواهند از نایلکس های شفاف استفاده کنند و همچننی نمی خواهند نایلون اختصاصی استفاده کنند. این ارفاد معمولا از نایلون ها یرنگی یا چاپی استفاده می کنند که طرح عمومی دارند. نایلون های طرح عمومی یکی از پر مصرف ترین نایلون های فروشگاهی می باشند. از بین طرح های عمومی معروف ترین و محبوب ترینشان طرح لبخند است. البته همیشه طرح های دیگری نیز وجود دارند. برخی از این طرح ها چاپی از یک تصویر هستند و برخی یک نوشنه. هر فروشگاه می تواند با توجه به جنس مورد نیاز خود و همچننی میزان بودجه ای که دارد گزینه های جلوئی روی خود را بررسی و بهترین انتخاب را بکند. نایلون های عمومی از نظر تعداد تولید معمولا در تعداد کمتری تولید شده و به فروش می رسند. در این نالیون ها از کربنات استفاده می شود

نایلکس های شفاف

نایلکس های شفاف به طور عمده توسط فروشگاه های مواد غذایی و سوپرمارکتی ها تهیه و استفاده می شوند.  این مدل نایلکس پر مصرف ترین نوع از بین انواع نایلون های رفشوگاهی در تمام سطح جهان به حساب می ۀآید. در تولید این نالیکس ها از مواد درجه اول با ناخالصی بسیار کمی استفاده می شود. به دلیل استفاده از مواد درجه یکی تعداد به رفوش رسیده بالا تر است پس از نظر اقتصادی
شاید برایتان در مورد کیفیت نایلون های سوال پیش بیاید. باید بگوییم که کیفیت نایلون ها به ترکیب موادی بستگی دارد که در روند ترولید به کار می رود. همچینن کیفیت دستگاه تولید، دستگاه برش و دستگاه دوخت نیز اهمیت دارد. برای همین است که تولید کنندگان مختلف محصولاتی با کیفیت های متفاوت ارائه می دهند. ما رد جاویدپلاست سعی می کنیم بهترین کیفیت بازار با مناسب ترین قیمت را به شما رارئه دهیم.
اگر هدف شما سرمایه گذاری برای افزایش فروش است، نایلون های چاپی اختصاصی بهترین گزینه هستند. اگر می خواهید سرمایه گذاری بزرگ تر و موثر تری بکنید می توانید بگ ها یا کیسه های پارچه ای را به صورت اختصاصی سفارش دهید و تهیه کنید. این گزینه بسیار پر بازده است و همچنین قدمی بسیار مهم در راه محافظت از محیط زیست است. اگر هدفتان صرفه اقتاصدی است پس استفاده از نایلون هایی با طرح عمومی و نایلکس های شفاف گزینه خوبی است. در نظر داشته باشید کهع هزینه تبلیغات به جای اینکه هزینه باشد در واقع یک سرمایه گذاری است و می تواندذ به جذب مشتری و رفوش بیشتر کمک شایانی بکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: داده های محافظت شده