جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ما را به اشتراک بگذارید

بهترین ترکیب رنگ برای چاپ کیسه پارچه ای

بهترین ترکیب رنگ برای چاپ کیسه پارچه ای

در این مقاله چه میخوانیم

ترکیب رنگ برای چاپ کیسه پارچه ای عامل بسیار مهمی است. در هنگام چاپ لوگو بر روی کیسه پارچه ای تبلیغاتی خود، باید به انتخاب بهترین رنگ نیز توجه داشته باشید. این انتخاب هم بر روی بهتر دیده شدن لوگو تاثیر می گذارد و هم زیبایی کیسه را چند برابر می کند.

پیشنهاد می کنیم از صفحه چاپ کیسه پارچه ای دیدن فرمایید

وقتی ترکیب خوبی را برای چاپ لوگو ب روی کیسه پارچه ای انتخاب کنید، می توانید تاثیر آن را بر بهتر دیده شدن و جذابیت بیشتر لوگوی خود ببینید. چون هنگامی که ترکیب مناسب انتخاب شود، کنتراست و برجستگی متن و لوگو نیز بهبود خواهد یافت.

تاثیر ترکیب رنگ بر روی لوگو

رنگ ها یکی از قدرتمند ترین ابزار های بازاریابی و جذب مخاطب هستند. این به این دلیل است که درصد بالایی از افراد از طریق دیدن، جذب می شوند. همچنین استفاده از روانشناسی رنگ ها و فهمیدن مفهومی که هر رنگ بیان می کند نیز می تواند به طراحان برای بیان پیام برند از طریق رنگ ها کمک شایانی کند. هنگام در نظر گرفتن گزینه های پیش روی خود باید به یک سری نکات که در ادامه به آنها می پردازیم دقت کنید.

1. شخصیت برند:

باید بدانیم که برند چه نوع شخصیت و هدفی دارد و چه ارزش هایی را دنبال می کند. سپس باید از رنگ هایی استفاده کنیم که با این شخصیت همخوانی کافی دارند. به طور مثال اگر حرفه شما و شخصیت برندتان وابسته به اعتماد است، باید از رنگ های محافظه کارانه استفاده بیشتری بکنید.

2. کنتراست رنگی:

لوگو باید تفاوت قابل توجهی با رنگ پس زمینه داشته باشد به طوری که بتوان آن را به راحتی مشاهده کرد. ترکیب رنگی بادی این تفاوت را به خوبی اجرا کند تا جذابیت کیسه و لوگوی بر روی آن بالاتر برود.

3. قابلیت خوانده شدن:

باید لوگو رنگی زنده و پر رنگ داشته باشد تا بتوان آن را به راحتی خواند. قطعا لوگویی که برا یخواندن آن باید چند دقیقه وقت صرف کنی، نمی تواند افراد زیادی را به خود جذب کند.

4. مطابقت با بازار:

باید سلیقه و رنگ های مناسب بازار و صنعتی که در آن فعالیت می کنید را بشناسید و از آنها کمک بگیرید. به طور مثال اگر در حوزه پزشکی فعالیت می کنید، باید بدانید استفاده از رنگ سفید در این حوزه بسیار رایج است و شما نیز می توانید از آن بهره ببرید.

پیشنهادات ما برای ترکیب رنگی

انتخاب بهترین ترکیب رنگ در زمینه طراحی و چاپ لوگو ب روری کیسه های پارچه ای تبلیغاتی بسیار اهمیت بالایی دارد. این انتخاب نه تنها بر دیده شدن لوگو تاثیر می گذارد بلکه می تواند پیام برند را نیز به گوش مخاطبان برساند.

ما با سال ها تجربه در زمینه چاپ کیسه های پارچه ای اختصاصی این مطلب را تهیه کرده ایم تا لیستی از بهترین ترکیب های پیشنهادی برای چاپ لوگوی خود بر روی کیسه های تبلیغاتی در اختیار شما قرار دهیم.

1. ترکیب مشکی و سفید

یکی از شیک ترین و پرطرفدار ترین ترکیب های رنگ در تمام حوزه ها از جمله چاپ لوگو بر روی کیسه های پارچه ای، ترکیب سفید و مشکی است. این دو رنگ به تنهایی زیبا هستند اما وقتی که با یکدیگر ترکیب می شوند یک جذابیت تکرار نشدنی به طرح خواهند داد.

از این ترکیب در هر نوع طراحی ای می توان استفاده کرد و به دلیل کنتراست بالا و دیگر ویژیگ هایی که با خود به همراه دارد، انتخاب پر کاربردی است. با ما همراه باشید تا نگاهی به مزایای این ترکیب رنگی بیاندازیم.

 1. کنتراست بالا
 2. وضوح زیاد
 3. شیک بودن
 4. کلاسیک بودن
 5. خوانایی بالا
 6. برجستگی
 7. چند‌منظوره
 8. قابلیت ترکیب شدن با رنگ های دیگر

2. ترکیب آبی تیره و طلایی

یکی از ترکیب های بسیار شیک در دنیای رنگ ها، ترکیب آبی تیره و طلایی است. این ترکیب احساس زیبایی و ظرافت را ایجاد می کند و در بین طراحان نیز بسیار محبوب است. در ادامه به برخی از ویژگی های این ترکیب رنگی پرطرفدار نیم نگاهی می اندازیم.

 1. لاکچری بودن
 2. الگانس
 3. کنتراست بالا
 4. احساس گرما
 5. احساس اعتماد

3. ترکیب رنگ قرمز با سفید یا نقره ای

یکی از جذاب ترین طرح ها که از محبوبیت زیادی نیز برخوردار می باشد، ترکیب رنگ قرمز با سفید یا نقره ای است. این ترکیب رنگی با ایجاد حس شوذ و شوق، طراحی را دل انگیز تر می کند و نگاه ها را به طرح جذب خواهد کرد. در ادامه با هم بررسی می کنیم که این ترکیب چه ویژگی هایی دارد.

 1. جذابیت
 2. داشتن حس اشتیاق
 3. تضاد رنگی
 4. تضاد دما
 5. تعادل بی نظیر
 6. کنتراست بسیار بالا
 7. قابلیت خوانده شدن
 8. چند منظوره بودن

4. ترکیب سبز روشن و خاکستری

رنگ خاکستری یک رنگ خنثی است که حس تعادل را به طراحی ها اضافه می کند. رنگ سبز به ویژه طیف های روشن تر آن حس سرزندگی را القا می کند و نمایانگر طبیعت است. به طور قطع این ترکیب برای رساندن یک پیام مهم کافی است و آن پیام این است:

برند ما به محیط زیست اهمیت می دهد.

حالا با ما همراه باشید تا ویژگی های این ترکیب رنگ برای چاپ کیسه پارچه ای را بررسی کنیم.

 1. آرامش
 2. تعادل
 3. طبیعت دوستانه بودن
 4. آراستگی
 5. قابلیت ترکیب با دیگر رنگ ها
 6. تنوع در کاربرد

5. ترکیب رنگ صورتی و خاکستری

رنگ خاکستری به عنوان خنثی ترین رنگ می تواند با هر رنگ دیگری ترکیب شود. اما به طور قطع یکی از زیباترین ترکیب های ساخته شده با رنگ خاکستری، ترکیب صورتی و خاکستری است. این ترکیب بسیار مدرن است و احساس زیبایی و ظرافت بسیار خاصی دارد. بیایید نگاهی به ویژگی های این ترکیب رنگی نیز بیاندازیم.

ویژگی‌های ترکیب صورتی و خاکستری:

 1. جذابیت
 2. ظرافت
 3. سلیقه
 4. خاص بودن
 5. چشمگیر
 6. آرامش بخش
 7. مناسب برای برندینگ
 8. قابلیت ترکیب شدن با دیگر رنگ ها

نکات پایانی

احتمالا شما نیز تا این جا متوجه شده اید که انتخاب ترکیب رنگ برای چاپ کیسه پارچه ای تاثیر بسزایی در تبلیغات شما با استفاده از کیسه های پارچه ای دارد. اما دقت داشته باشید که هنگام انتخاب ترکیب باید به شخصیت برند توجه داشته باشید. همچنین بررسی سلیقه و ترجیحات مخاطبین نیز به این انتخاب کمک شایانی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: داده های محافظت شده