جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ما را به اشتراک بگذارید

تاثیر ساک پارچه ای در کسب و کارها

تاثیر ساک پارچه ای در کسب و کارها

در این مقاله چه میخوانیم

یکی از ابزارهای با دوام که به عنوان محصولات تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی در کسب و کارها مورد استفاه قرار می گیرد ساک دستی پارچه ای است. اگر در بازار به دونبال چنین سالک هایی بوده باشید ب قیمت های مختلفی ازاین نوع ساک روبرو می شوید این قیمت های متفاوت به مواد استفاده شده در تولید ساک پارچه ای بر می گردد. استفاده از این مواد در تولید این محصول باعث می شود تا این محصول دارای ویژگی های خاصی شود مثلا افرایش استحکام و غیره. یکی از تقسیم بندی ساک های پارچه ای بر اساس وزن کالای است که در آن قرار می گیرد بر این اساس ساک ها به دو دسته ی ساک 60 گرمی و ساک 90 گرمی تقسیم بندی می شوند . اگر محصول خریداری شده ی شما بیش از 10 کیلو گرم وزن داشت پیشنهاد می شود از ساک 90 گرمی استفاده شود و بهتر است برای حمل بارهاای به این سنگینی از ساک دستی بغل کاست و ساک دستی سوزنی کف کاست استفاده شود. البته استفاده از دسته ی سوزنی ساخت این گونه کیسه ها باعث می شود زیبایی این کیسه های بیشتر شود و راحتر بتوان محصولات خریداری شده را حمل کرد.

کاربردهای ساک دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه ای کاربردهای متفاوتی دارد از این محصول می توان به عنوان ابزاری برای جابجا کردن خریدای استفاده کرد یا حتی به عنوان هدایای تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد زیرا این محصولات بسیار زیبا می باشند و ابزاری بسیار عالی برای انجام تبلیغات می باشد. صاحبان کسب و کارها می توانند این محصول را به عنوان هدیه تبلیغاتی برای برند سازی خود استفاده کنند و اطلاعاتی مانند آدرس، طرح های زیبا و مشخصا محصولات را برروی این کیسه چاپ کنند و در اختیار مشتریان قرار دهند. اگی این محصولات از مقاومت و زیبای خوبی برخوردار باشند افراد از این محصولات به دفعات زیاد برای جابجا کردن محصولات خریداری استفاده می کنند و به این شکل عملا مشتریان به صورت کاملا رایگاه عمل تبلیغات را برای شما انجام می دهند. استفاده از این کیسه برای خریدهای روزانه باعث می شود تا استفاده از ساک های پلاستیکی کاهش یابد و این مورد عملا باعث حفظ محیط زیست از آلودگی هایی که استفاده از پلاستیک باعث می شود ، می شود. علاقه مندان به محیط زیست سعی می کنند تا بیشتر از کیسه های پارچه ای استفاده کنند تا کیسه های پلاستیکی زیرا این کیسه ها پس از چند سال رها شدن در محیط زیست تجزیه شده و عملا آسیبی به محیط زیست نمی رسانند درحالی که کیسه های پلاستیکی بیش از 200 سال در یک محیط باقی می مانند تا تجزیه شوند.

تبلیغات به کمک ساک دستی پارچه ای

امروزه به دلیل این که محصولات مختلفی در بازرها به فروش می رشد نیاز به استفاده از این کیسه ها زیادتر از قبل شده است به مین دلیل هم امروزه این کیسه ها را در سایزها و نوع های مختلفی تولید می کنند. به همین دلیل هم صاحبان کسب و کارها می توانند با توجه به بوجه ای که دارند هر کدام از این ساک های پارچه ای که به نظرشان نیازشان را برطرف می کند را انتخاب کنند. درست است که امروزه با گسترش علم روش های تبلیغات هم بسیار تغییر کرده است روشهایی مثل تبلیغات در فضای مجازی، استفاده از رسانه های اجتماعی و چاپی ولی هنوز هم تبلیغات فیزیکی جزو قویترین راه های تبلیغات و برندسازی محصوب می شود . تبلیغ هایی که برروی کیسه های تبلیغاتی انجام می شود جزو همین دسته از تبلیغات می باشد تبلیغات فیزیکی که بسیار اثر بخش می باشد.

فروشگاه بزرگی را درنظر بگیرید این فروشگاه ها باید کاری کنند که کمترین هزینه ممکنه را داشته باشند ولی بازدهی که بدست می آورند بسیار بالا باشد. بهترین کاری که این فروشگاه ها می توانند بکنند استفاده از ساک دستی پارچه ای است زیرا به کمک این ساک ها می توانند به صورت رایگان از مشتریان خود برای عمل تبلیغات برند کسب و کارشان و محصولات خود استفاده کنند. این فروشگاه ها می توانند با تهیه این کیسه ها و دادن آنها به مشتریان خود درغالب یک هدیه از امکان تبلیغات رایگان مشتریان خود استفاده کنند.  چه برای تحویل محصول به مشتری، چه برای تبلیغات آتی، می‌توانید ساک دستی پارچه ای را در نظر بگیرید و مطمئن باشید که روش تبلیغاتی خوبی را انتخاب کرده‌اید.

پیشنهاد می کنیم از صفحه ی چاپ کیسه پارچه ای دیدن فرمایید.

انجام تبلیغات به کمک ساک دستی

ساک دستی پارچه ای یکی از روشهایی است که می توان برای ساخت برند برروی آن حساب کرد. نیاز نیست که شما محصولی برای تبلیغات داشته باشید که به کمک آنها بتوانید از این کیسه ها استفاده کنید بلکه می توانید با قرار دادن این کیسه ها در فروشگاه ها آن ه بصورت رایگان عمل پخش این کیسه ها و برندسازی خودتان را به فروشگا ها بسپارید.

مزایای استفاده از این گونه ساکها

حمل راحتتر کالاهای خریداری شده توسط مشتریان

مقاومت بالاتر نسبت به کشش نسبت به نایلون های تبلیغاتی

تون حمل کالاهای سنگین بالاتر از 10 کیلو گرم

ماندگاری بهتر چاپی که برروی این دسته از ساکها انجام می شود

استفاده چندباره از این گونه محصولات

حافظ محیط زیست بودن به دلیل این که خیلی سریع در محیط زیست تجزیه می شوند

کارایی بالتر نسبت به هزینه مصرفی

بهترین راه تبلیغات فیزیکی در بین روش های دیگر

مزایای استفاده از ساک دستی پارچه ای

در دنیای امروزه استفاده از اینگونه ساک ها بسیار کاربردی است. همه زمانی که به خرید می رویم با چنیدین کیسه پلاستیکی به منزل باز می گردیم ولی اگر ساک پارچه ای می داشتیم به دلیل این که وزن بیشتری را می توانند تحمل کنند تعداد کیسه های نایلونی که استفاده می کردیم به شدت کاهش می یابد. به طور کلی ساک دستی پارچه ای می‌تواند جایگزین خوبی برای این همه پلاستیک باشد. امروزه تعداد افرادی که این گونه کیسه ها استفاده می کنند رو به افزایش می باشد شما هم به عنوان یک صاحب کسب و کار می توانید از این فرصت پیش رو استفاده کنید و چاپ لگو و طلاعات برندخود روی کیسه های پارچه ای از این فرصت پیش آمده استفاده کنید. ساک دستی پارچه ای به دلیل دوام بالا به مدت طولانی، قابل استفاده است و برای همه اقشار قابل استفاده است. به همین دلیل ممکن است که ماه‌ها و حتی سال‌ها دست مخاطبان شما باقی بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: داده های محافظت شده