جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ما را به اشتراک بگذارید

انواع چاپ روی پلاستیک

انواع چاپ روی پلاستیک

در این مقاله چه میخوانیم

انواع چاپ بررروی پلاستیک مسله ای است که در برندسازی و تبلیغاتی که می خواهید انجام دهید بسیار تاثیر دارد. هماطور طور که می دانید از نایلون ها برای جابجا کردن ابزار و محصولاتی که از فروشگاه ها خریداری شده است استفاده می شود ولی در دنیای امروزه علاوه براین مورد از نایلون ها برای عمل برندسازی و تبلیغات نیز استفاده می شود. تبلیغات و برند سازی به کمک کیسه ها و نایلون های تبلیغاتی برای کسب و کارها بسیار کم هزینه می باشد زیرا آنها فقط هزینه ی کیسه و چاپی که بررووی آن انجام می شود را می دهند سپس مشتری ها با در دست گرفتن این نایلون ها و یا کیسه و حمل آنها در سرتاسر شهر به صورت رایگان کار تبلیغات را برای شما انجام می دهند و این مورد برای هر کسب و کاری یک فرصت عالی محصوب می شود. چاپ نایلون یکی از راه‌های دیده شدن برای نام تجاری کسب و کار هایی است که محصولات خود را در نایلون ها به مشتری های خود تحویل می‌دهند. چاپ برروی نایلون و کیسه پلاستیک راه ها و روش های مختلفی دارد که در ادامه به بررسی برخی از این راه ها می پردازیم.

انواع چاپ روی پلاستیک

نایلون ها عمدتا  از نوعی فیبر مصنوعی که از جنس پلاستیک می باشد تولید می شوند به هیمن دلیل هم اصولا این طور تصور می شود که نایلون ها تماما از جنس پلاستیک می باشند درحالی که به این شکل نیست بله نوعی نایلون هم وجود دارد که از جنس مواد تجزیه پذیر می باشد. نایلون ها به دلی موادی که بریا تولید آنها استفاده می شود دارای انعطاف پذیری بالایی می باشند ولی باید به این نکته نیز توجه کرد که این مواد دارای نقطه ذوب سیار پاینی می باشند و با کوپکترین حرارت تغییر شکل می دهند به همین دلیل هم نمی توان از نایلون ها در جاهایی که حرارت بالایی دارد استفاده کرد و و نمی‌توانید انواع روش‌های چاپ نایلون، حرارت زیادی به آن اعمال کنید.

اگر صاحب کسب و کار بزگی هستید و می خواهید در نمایشگاه ای بین الملی شرکت کنید باید حتما نایلون خوب و با کیفیت چاپ خوبی همراه داشته باشید تا بتوانید به این شکل در بین رقبا خودنمایی کند و اگر هم صاحب کسب و کار کوچکی می باشید باز هم به این نایلون های تبلیغاتی نیاز دارید که به این شکل بتوانید با هزینه کم عمل تبلیغات و برندسازی را برای خود انجام دهید. در ادامه در خصوص انواع چاپ نایلون، بیشتر بحث خواهیم کرد.

پیشهاد می کنیم از صفحه ی چاپ کیسه پارچه ای دیدن فرمایید

چاپ نایلون فروشگاهی

نایلون های تبلیغاتی که در فروشگاها برای حمل محصولات توسط مشتریان استفاده می شود به دلیل پر مصرف بودن و استفاده زیاد به وسیله دستگاه ها تولید می شوند تا سرعت تولیدشان بسیار بالا رود. در قدیم مردم برای حمل خریدایی که از فروشگاه ها انجام م یدادند از مواردی مانند سبدهای حصیری و پلاستیکی استفاده می کردند در حالی که به مرور زمان این سسبدها کنار گذاشته شد و جای خود را به نایلون های پلاستیکی و کیسه های پارچه داد. با گسترش و پیشرفت صنعت پتروشیمی تولید نایلون های پلاستیکی سفید، سیاه و شفاف بسیار گسترش یافت و زمانی که صنعت بازاریابی و تبلیغات از این نایلون ها برای برند سای و تبلیغات استفاده کرد استفاده از نایلونها در بسیاری فروشگاه ها رواج بسیار زیادی یافت و به مروز زمان به شکل امروزی که در فروشگا ها مشاهده می کنید وجود دارد. این روش تبلیغاتی با توجه به بازخوردی که داشته است، بسیار مورد توجه صاحبان کسب و کارها قرار گرفته است.

در داخل فروگاه ها تومحصول پلاستیکی به نام های نایلون و نایلکس بسیار مصرف می شود که در ادامه برهی تفاوت های آنها را برای شما توضیح می دهیم. نایلون به پلاستیک هایی گفته می شود که انعطاف پذیری بسیار بالایی دارند و بسیار نرم می باشند درحالی که نایلکس شامل پلاستیک هایی است که حشک تر و سفت تر از نایلون می باشد. این را هم باید بدانید که دستگاه های چاپ قابلیت چاپ برروی هر دو نوع پلاستیک یعینی هم نایلون و هم نایلکس را دارند.

به طور کلی چاپ نایلون در صنایع مختلف کاربرد بسیار زیادی دارد به کمک چاپ می توان اطلاعات بسار خوب و عالی را به افراد منتقل کرد.  با استفاده از چاپ نایلون بر روی تمام بسته‌بندی‌های غذایی و غیرغذایی می‌توان بسته مورد نظر خود را در بین قفسه‌های یک فروشگاه به راحتی پیدا کرد. چاپ اشکال و اطلاعات بررریو نایلون و نایلکس های به کمک دستگاه های که کاملا اتوماتیک می باشند انجام می شود. با پیشرفت صنعت چاپ نایلون، عملیات چاپ عکس روی نایلون‌ها از ایده‌های جالبی برخوردار شد.

تولید و چاپ نایلون

تنوع در تولید محصولات متفاوت توسط تولید کنندگان نیاز به چاپ نایلون و نایلکس را در دنیای امروز بسیار بیشتر کرده است زیرا برای این که مشتریان بفهمنند چه محصولی نیاز دارند و یا داخل یان نایلون و نایلکس چه چیزی قرار دارد باید اطلاعات رور جعبه و پلاستیک آن را بخوانند. ین را بدانید که کیسه های اکه بررروی آنها اطلاعات بهتری از محصولی که داخل آن قرار دارد وجود داشته باشد با استقبال بیشتر افراد روبرو می شود. تمام چاپ های که امروز ه برروی پلاستیک ها پیراهن ها لوازم خانگی و غیرا هر روز مشاهده می کنید توسط دستگاههای اتوماتیک انجام م یشود زیرا امروزه دیگر اقتثصادی نیست که اینگونه چاپ ها را بصورت دستی انجام دهیم.

نایلونهای چاپی که در بازار موجود می باشند از نظر دسته بندی به دستههای نایلون دسته رکابی ، نایلون دسته زنبیلی، نایلون تقویت و نایلون بسته بندی تقسیم می شوند. مشتریان می‌توانند جهت چاپ بر روی نایلون، با توجه به نوع مصرفی که فروشگاه‌ آن‌ها دارد، هر کدام از انواع نایلون‌های گفته شده را انتخاب کنند و سفارش چاپ نایلون را بدهند.

چگونه چاپ روی پلاستیک آنجام می شود

چاپ روی پلاستیک در داخل چاپخانه های پیشرفته در کشور انجام می شد. اگر می خواهید لگوی و یا عکس محصولی را برروی پلاستیک و یا نایلون چاپ کنید این چاپ در 2ف 4، 6 و 8 رنگ انجام می شود . برای چاپ تصاویر بر روی کیسه‌های پلاستیکی از چاپ ۶ یا ۸ رنگ باید استفاده کرد.

برای این‌که چاپ بر روی نایلون، تمیزتر و کیفیت بهتری داشته باشد، نیاز است از نوع پلاستیک مورد استفاده، رنگ به کار رفته در دستگاه چاپ و همچنین امکانات چاپ، اطلاعات کافی داشته باشید. بعد از اجرای عملیات چاپ نایلون و اجرای طرح بر روی آن نیز حتما مراحل تثبیت رنگ صورت بگیرد.

پیشهاد می کنیم از صفحه ی چاپ نایلون دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: داده های محافظت شده