جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ما را به اشتراک بگذارید

نایلون زغالی چیست؟

نایلون زغالی چیست؟

در این مقاله چه میخوانیم

نایلون زغالی یکی از نایلون های پر مصرف در چاپ کیسه نایلونی می باشد. در دنیای امروز زغال ها مصرف بالایی دارد به شکلی که از این ماده برای تولید موارد بسیار زیادی استفاده می شود. به طور کلی در بازار زغال ها به دو صورت فله ای و بسته بندی شده موجود می باشد.

در بین زغال های موجود در بازار زغال های بسته بندی شده از کیفیت بالایی برخوردار می باشند آن هم به دلیل این می باشد که این زغال ها از مواردی مانند رطوبت دور می باشد. زغال فروشان برای بسته بندی محصول خودشان از پاکت های مختلفی استفاده می کنند در این مقاله قصد داریم تا برای شما در مورد انواع نایلون های زغالی مطالبی را بازگو کنیم. خیلی از افراد زغال فروش برای بسته بندی محصولات خود از کیسه های اشتباهی استفاده می کنند در حالی که اگر شما بدانید از چه کیسه های استفاده کنید مطمعینن در هزینه های پرداختی خود صرفه جویی می کنید.

انواع نایلون زغالی

برای بسته بندی زغال نیاز به نایلون های بهداشتی نمی باشد چون خود زغال بهداشتی نمی باشد. بسیاری از مشاغل مانند مشاغل مربوط به غذا نیاز به نایلون های بهداشتی دارند و به همین دلیل هم باید از نایلون های درجه یک استفاده کنند در حالی که برای بسته بندی زغال کافیه شما از نایلون درجه 2 استفاده کنید.

نایلون زغالی درجه 2

اکثر نایلون های دسته موزی به عنوان نایلون درجه دو شناخته می شوند. در واقع نایلون های دسته 2 از بازیافت سایر نایلون ها بوجود می آیند. به همین دلیل هم باید در مواردی از آنها استفاده کرد که عملا از نظر بهداشتی مشکلی نداشته باشند. طبیعتن قیمت این نایلون ها به دلیل این که بهداشتی نمی باشند از نایلون های درجه یک کمتر است ولی باید به این نکته هم دقت کنیم که این نایلون ها به دلیل آن که از مواد بازیافتی برای ساخت آنها استفاده شده است مقاومت پایینی دارند. به همین دلیل هم در هنگام تولید ضخامت این نایلون ها را بالا می گیرند تا در هنگام استفاده از مقاومت بالایی برخوردار باشند به همین دلیل هم از تعداد کمتری در هر کیلو از این نایلونها وجود دارد.

نایلون زغالی درجه 1

این گونه نایلون ها از مواد درجه یک پتروشیمی درست شده اند . البته به دلیل مقاومت بالای این نایلون ها بسیاری از زغال فروش ها از نایلون درجه یک برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند. به دلیل استفاده از مواد درجه یک قیمت این نایلون ها نسبت به نایلونهای درجه دو بالاتر می باشد. به دلیل این که از مواد پتروشیمی درجه یک در تولید این نایلون ها اسفاده می شود می توان در تولید ضخامت این نایلون ها را کاهش داد بدون آن که مقاومت آنها کاهش یابد در نتیجه تعداد بیشتری از این تایلون ها در هر کیلو نسبت به نایلون های درجه دو وجود دارد.

نایلن درجه یک عموما همان نایلون هایی می باشند که به صورت روزانه در مغازه ها دیده می شوند مثل نایلون دسته رکابی. البته می توان همین جنس نایلکس را برای تولید نایلون دسته موزی استفاده کرد که برای بسته بندی زغال بسیار مناسب است. برای برند سازی محصول خود می‌توانید لوگو یا مشخصات خود را روی چاپ نایلون استفاده کنید.

پیشنهاد می کنیم از صفحه چاپ کیسه پارچه ای دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: داده های محافظت شده