جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ما را به اشتراک بگذارید

به چه نکاتی در هنگام چاپ ساک پارچه ای باید توجه کرد

به چه نکاتی در هنگام چاپ ساک پارچه ای باید توجه کرد

در این مقاله چه میخوانیم

دستگاه تولید ساک پارچه ای از جمله آن موارد می باشد که امروزه برای هر کسی که در این صنعت فعالیت می کند بسیار با اهمیت می باشد. به کمک این دستگاه می توان قیمت ساخت کیسه ها را به حداقل رساند.

امروزه به هر فروشگاهی که سر میزنید یک کیسه پارچه ای و یا پلاستیکی برای جابجا کردن خریدا به شما داده می شود. به مین دلیل است که چاپ کیسه پارچه ای امروزه بسیار پرطرفدار شده است.  به دلیل مصرفی بودن این کیسه برای انجام عمل تبلیغات مشتریان این کیسه ها را در حجم های بالا و تیراژهای زیاد سفارش می دهند تا بتوانند نیاز مشتریان خود را برطرف کرده و از مشتریان خود به عنوان افرادی برای تبلیغ برند آنها استفاده کنند. این که از چه نوع کیفیتی برای ساخت این کیسه ها استفاده می شود بسیار با اهمیت است زیرا زمانی که کیفیت مناسب و خوبی استفاده کنید مشتریان بیشتر مایل می بشند که از این کیسه ها در خریدهای دیگرشان هم استفاده کنند و همین امر به برندسازی بهتر کسب و کار شما بسیار کمک می کند. 

همه این موارد به دستگاهی که مورد استفاده قرار می دهید باز می گردد زیرا هرچه این دستگاه ها پیشرفته تر باشند به شما در در امر خرید کیسه های ارزانتر با کیفیت بالاتر بسیار کمک می کند. و در بازار امروزه برای جلب رضایت مشتریان از دستگاه های جدید استفاده کرد.

در این مقاله قصد داریم تا با شما اطلاعاتی درمورد دستگاه های تولید کیسه های پارچه ای به اشتراک بگذاریم . تا انتهای مقاله همراه ما باشید. 

ساک پارچه ای چیست و چه استفاده ای دارد؟ 

در قدیم از ساک پارچه ای فقط برای حمل خریدها استفاده می شد ولی امروزه با پیشرفت جوامع کاربرد این ساک ها هم تغییر کرده است و برای برندسازی و تبلیغات از مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از این ساک ها برای تبلیغات آنقدر موثر و خوب بوده است که امروزه از این ساک ها به عنوان بهترین راه برای جذب مخاطب و برندسازی یاد می شود زیرا به کمک این ساک ها میتوانید نظر بسیاری از افراد را به سمت خود جلب کنید. 

در بیشتر دستگاه هایی که برای چاپ برروی کیسه ها مورد استفاده قرار می گیرند از روش سیلک اسکرین استفاده می شود تا بتوان چاپ دقیق تر و با کیفیت بالاتری ایجاد کرد. البته باید به این نکته نیز توجه کرد که قیمت ساک پارچه ای با توجه به جنس گرماژ و اندازه ای که مشتری سفارش می دهد متفاوت است. 

بیشتر این ساک ها را از کرماژ و 90 و یا 60 گرمی استفاده می شود. از گرماژ 90 به دلیل استحکام بالای که دارد برای حمل بارها با وزن بالا استفاده می شود تا کیسه ها در هنگام جابجایی پاره نشوند. گاهی مشتری برای سفارش ساک پارچه ای جهت محصولاتی که وزن بسیار زیادی دارند ساک دستی های کاست دار را درخواست می دهد.

قیمت ساک پارچه ای

در بازار امروزه به دلیل این که مدیران و صاحبان کسب و کارها به دنبال آن می باشند تا هزینه های خود را به حداقل برسانند بر همین اساس هم یکی از معیارهای انتخاب ساک پارچه ای برای مدیران و صاحبان کسب و کارها قیمت پایین این ساک ها می باشد. امروزه به دلیل افزایش سفارش های چاپ و همچنین جنسی از پارچه که برای ساخت کیسه های پارچه ای مورد استفاده قرار میگیرد خرید و استفاده از این ساک ها بسیار مقرون به صرفه می باشد.

البته نوع دستگاه هایی که برای عمل چاپ مورد استفاده قرار می گیرند نیز بی تاثیر در قیمت نهایی نمی باشد هر چه این دستگاه ها به روز تر و جدیدتر باشند هزینه نهایی نیز بسیار کمتر می شود. شاید پیش خودتان این سوال را بپرسید که کیسه های پلاستیکی و نایلون ها هزینه ی بسیار کمتری دارند و این که می گویید ساک پارچه ای ارزان قیمت تر می باشد اشتباه است در حالی که شما اشتباه میکنید با کیسه های پلاستیکی نمی توان اجسام سنگین را حمل کرد و این کیسه ها تحمل بار زیاد با وزن بالا را ندارند و به سرعت از بین می روند در حالی که کیسه ای پارچه ای به اینگونه نبوده و تحمل وزن های زیاد را دارند و می توان به کمک آنها بارهای با وزن سنگین را به راحتی جابجا کرد و همین مورد باعث می شود تا به دفعات زیاد بتوان از این کیسه ها استفاد کرد. جدا ازاین مورد از کیسه های پلاستیکی و نمی توان به عنوان هدایای تبلیغاتی و بسته بندی برخی از محصولات به خصوص محصولات غذایی استفاده کرد ولی کیسه های پارچه ای به دلیل شکل زیبایی که دارند امروزه به عنوان هدیه های تبلیغاتی در مهمانی ها و مناسبت ها به افراد داده می شوند.

 ساک پارچه ای برای حمل انواع کالا ها مقاومت بالایی دارد و به علت ظاهر بسیار شیک و زیبایی که دارد برای مصارف گوناگون به کار برده می شود. با توجه به همه این موارد و مزایایی که گفته شد، قیمت ساک پارچه ای بسیار مناسب می باشد.

ویژگی های ساک ها

یکی از استفاده های این کیسه ای این است که از این کیسه ها به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده می شود. این هدایای تبلیغاتی را می توان در شکل ها ، رنگ ها و سایزهای مختلفی سفارش داد. زیرا این هدایا را می توان در هر اندازه ای و به هر شکلی سفارش داد . دسته ی مورد استفاده در این ساک ها بیشتر از به شکل دسته، موزی و بندی می باشد. دسته این ساک ها در هنگام تولید همان موقع با استفاده از دستگاه تولید ساک پارچه ای بر روی آن نصب می گردد و دیگر نیاز نیست تعدادی نیروی انسانی را برای نصب دسته های ساک در نظر گرفت. از این ساک های دستی پارچه ای در سمینارها، نمایشگاه ها و کنفرانس ها استفاده می گردد.

چاپ دستگاه ها به چه صورت انجام می شود؟ 

به دستگاه چاپ کیسه های و بگ های پارچه ای سیلک گفته می شود. و این چاپ بصورت شابلون و توری انجام می شود. فرآیند چاپ به این گونه است که ابتدا مشتری طرح مورد نظر خود را به کارگاه چاپ ارائه می دهد. سپس این طرح بر روی کاغذ کالک پرینت سیاه و سفید تهیه می شود . سپس این پرینت به صورت توری حساس در می آید و بخش هایی که باید چاپ شوند بصورت شابلون در می آیند تا فرآیند چاپ بر روی آنها انجام شود. دستگاه تولید ساک پارچه ای چاپ را به صورت دو رو و یک رو انجام می دهد که هر یک از آن ها قیمت های متفاوتی دارند. ساک دستی های پارچه ای که بر روی آن ها قابلیت چاپ وجود دارد شامل ساک دستی دور دوخت، ساک دستی واتر و ساک دستی التراسونیک می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: داده های محافظت شده