جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ما را به اشتراک بگذارید

کجاها از کیسه های پارچه ای استفاده کنیم ؟

کجاها از کیسه های پارچه ای استفاده کنیم ؟

در این مقاله چه میخوانیم

کیسه های پارچه ای کاربرد های بسیاری دارند. در این مقاله به چند کاربرد عالی برای همه ی کیسه هایی که در خانه دارید و استفاده نمیکنید اشاره می کنیم.

در آنها گوجه فرنگی بکارید. در مرحله اول کاری عجیب و غیر معقول است و به نظر نشدنی و نا ممکن به نظر میرسد، اما اکثر کیسه‌های قابل استفاده مجدد، گلدان‌های وارونه عالی را می‌سازند و زیبایی و جلوه بسیاری دارند. کافی است که فقط آن را با خاک پر کنید، و سپس آن را آویزان کنید و یک شکاف در قسمت پایین آن به اندازه کافی بزرگ کنید تا ریشه های گیاه را وارد کنید. مطمئن شوید که آن را در آب نگه دارید. این نکته را در نظر داشته باشید که گیاهان گلدانی سریعتر از گیاهان کاشته شده در زمین خشک می شوند.

مکان های استفاده از کیسه پارچه ای

در این قسمت جاهایی که این کیسه های پارچه ای مورد استفاده قرار میگیرند را اشاره میکنیم:

جشن ها :

از آنها برای جمع آوری شکلات برای بچه های خود در جشن هالوین استفاده بکنید

به راحتی این کیسه ها را پر از شکلات و تنقلات بکنید . کیسه های پلاستیکی در مورد جشن هالوین و جمع آوری شیرینی و شکلات انتخاب  خوبی نیستند. اکثر مواق آنها سوراخ های کوچکی در قسمت پایین دارند و تا زمانی که نیمی از آب نبات از بین نرود و کیسه سنگین نشود و یا قسمتی از آبنبات ها از کیسه خارج نشود متوجه این موضوع نمی شوید. به جای آن برای این مناسبت به بچه های  کوچک خود کیسه های قابل استفاده مجدد بدهید و بعداً از شما تشکر خواهند کرد.

در تفریح

از آنها به عنوان کیف های ساحلی خود استفاده کنید. کرم ضد آفتاب، دمپایی و اسباب‌بازی‌های شنی خود را در کیف قرار دهید و آن را نزدیک در آویزان کنید تا هر زمان که به ساحل میروید تنها کاری که باید انجام دهید این باشد که  آن را بگیرید و بروید ممکن هست حتی بخواهید مقداری خوراکی و اسنک هم در کیف خود بزارید و همین بهترین گزینه برای شما خواهئ بود بعلاوه این که این کیف ها ظاهر بسیار زیبایی دارند نسبت به کیسه های پلاستیکی  و شما میتوانید عکس های بسیار زیبایی با انها لب ساحل بگیرید.

برای بچه ها

از آنها به عنوان کیسه پوشک استفاده کنید. وقتی کیسه های مواد غذایی قابل استفاده مجدد از برند های  مورد علاقه خود را دارید که استفاده نمی شوند، چرا  برای یک کیسه پوشک هزینه کنید شما میتوانید از کیسه های پارچه ای که در خانه موجود دارید استفاده کنید و کمک به کمتر آلوده شدن طبیعت بکنید چون پوشک ها به اندازه کافی برای طبیعت مضر و نا سالم هستند پول نقد خود را پس انداز کنید و به جای آن یک اسباب بازی جدید برای کودک خود بخرید.

برای ورزش

شما میتوانید از این کیسه های برای کیف ورزش و باشگاه خود استفاده کنید . نه تنها این کیف ها حجم خوبی دارند بلکه بسیار زیبا هستند و تمام وسایل شما در آن جا میگیرند شما جدا از جا دادن لباس ورزشی خود میتوانید مت ورزشی خود کفش ها و بطری آب خود و پروتیین بار و شیک پروتیین خود را در کیف پارچه ای خود جای دهید.

برای کلاس رقص

از آنها به عنوان کیف رقص استفاده کنید. فرزندانی دارید که به کلاس رقص باله می روند و یا خودتان کلاس های باله و انواع رقص را میگذرانید ؟ حالا این کیسه ها به عنوان کیسه وسایل رقص شما میتوانند استفاده شوند ! اجازه دهید به جای خریدن کیف های فانتزی چاپ شده با تصاویر دمپایی باله، کفش های کتانی و رقص خود را در .کیف های قابل استفاده مجدد حمل کنید.

برای تحصیل

کتاب های خود را در آنها حمل کنید. اگر در مدرسه و یا دانشگاه هستید، احتمالاً کتاب های زیادی برای حمل دارید. این یک راه خوب برای استفاده از کیسه های قابل استفاده مجدد است و شما میتوانید تمام وسایل درسی خود را در آنها بگذارید و به دلیل داشتن دسته های بلند حمل این کیف ها بسیار آسان و راحت خواهد بود . شما ممکن است دو یا سه سال را بتوانید با یک کیف پارچه ای بگذرانید و پس از کهنه و فرسوده شدن آن به دنبال کیف بعدی بروید، به خصوص اگر در دانشگاه هستید. قطعا کتاب های درسی شما سنگین هستند و شما نیاز به یک کیف محکم دارید.

برای شخصی سازی

آنها را تزئین کنید. اگر کیف شما عمر زیادیخواهد داشت   اما ظاهر آن را دوست ندارید، می توانید آن را با رنگ های براق، بدلیجات و هر چیز دیگری که می توانید پیدا کنید تزئین کنید. اگر می خواهید نام و لوگو را بپوشانید یا فقط رنگ آن را تغییر دهید  و آن را بسیار زیباتر نشان دهید.شما میتوانید بر روی کیف خود با استفاده از انواع روش های چاپ متنی با سلیقه خودتان بنویسید و کیفتان را کاملا شخصی سازی کنید و در انواع کار های روزمره از آن استفاده کنید .

برای پیک نیک

بسته بندی ناهار پیک نیک در کیف پارچه ای مورد علاقه خود . مقداری ساندویچ، میوه و سبزیجات تازه، چیپس و هر چیز دیگری که به نظر خوب می رسد و بسیار خوشمزه و هیجان انگیز است برای پیک نیک بردارید و در کیف خود بگذارید و به سمت نزدیکترین پارک بروید.این کیف های پارچه ای خصوصا انواعی از آنها که از جنس توت و یا کتان هستند  به سرد نگه داشتن مواد غذایی کمک می کنند.

برای دسته بندی وسایل

کفش های اضافی خود را در آنها قرار دهید. کفش‌های خود را در یک کیف قابل استفاده مجدد به محل کار یا مدرسه ببرید و وقتی به آنجا رسیدید آن را تعویض کنید.

همچنین میتواند تمام کفش های اضافی خود را ابتدا در این کیف ها قرار دهید و سپس به صورت مرتب و دسته بندی شده آنها را در کمد خود جا سازی کنید.

به خصوص می توانید از ای کیف ها  برای جلوگیری از کثیف شدن لباس هایتان در سفر استفاده کنید. فقط کافی است کفش های اضافی خود را قبل از قرار دادن آنها در چمدان در کیف پارچه ای  قرار دهید.

برای نظم دهی وسایل

از آنها برای کمک به نظم دهی وسایلاتان استفاده کنید. برای آسان‌تر یافتن وسایل داخل کمد یا صندوق چوبی‌تان، اقلام را در کیسه‌های قابل استفاده مجدد دسته‌بندی کنید و اشیاء مرتبط را کنار هم نگه دارید. همچنین میتوانید تمام لباس های فصل قبل خود را به صورت مرتب و دسته بندی شده در این کیف های پارچه ای بگذارید تا از خاک گرفتن آنها جلوگیری کنید و دفعه بعد که به چیزی نیاز داشتید، می توانید آن را راحت تر پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: داده های محافظت شده